برتری قاطع سپاهان در فولادشهر
 

تیم فوتبال سپاهان با برتری قاطع چهار بر یک مقابل نفت مسجدسلیمان به آرامش رسید تا همچنان به کسب موفقیت در بیست و یکمین دوره لیگ برتر امیدوار باشد.

به گزارش ایرنا، در آغاز هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، سپاهان در ورزشگاه نقش جهان شهر اصفهان پذیرای نفت مسجدسلیمان بود و به برتری پرگل چهار بر یک رسید.

«امیر عرب‌براقی» با کمک‌های «حسن ظهیری» و «حمید نادری» قضاوت این دیدار را برعهده داشت.

سپاهان که با چند نتیجه ضعیف از تیم‌های مدعی استقلال و پرسپولیس عقب مانده است برای حفظ امیدهای خود باید در این دیدار به برتری می‌رسید و بحران‌زده نفت مسجدسلیمان نیز برای رهایی از انتهای جدول نیاز به کسب امتیاز داشت.

سپاهان رده سومی با این پیروزی ۳۲ امتیازی شد و نفت هم با هدایت «محمود فکری» سرمربی جدیدش متحمل شکست سختی شد تا با ۱۱ امتیاز در رتبه نازل پانزدهم باقی بماند.

یورش مس رفسنجان به بالای جدول

تیم فوتبال مس رفسنجان موفق شد با برتری برابر پدیده در دیداری خارج از خانه گام بلندی برای حضور در بین تیم‌های مدعی بردارد.

در ادامه دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال مس رفسنجان که در نیم فصل اول توانست امتیازات خوبی جمع آوری کند، در ورزشگاه ثامن شهر مشهد با قضاوت امیر سامان سلطانی به مصاف پدیده رفت که موفق شد با نتیجه ۳ بر یک در این جدال به برتری رسیده و گام محکمی برای حضور بین مدعیان لیگ برتر بردارد.

پدیده که تنها تیم بدون برد نیم فصل اول بود، قصد داشت تا با توجه به بازیکنانی که جذب کرده در نیم فصل دوم چهره متفاوتی را از خود به نمایش بگذارد و به همین خاطر روی امتیازات این دیدار خانگی حساب ویژه‌ای باز کرده بود.

مس رفسنجان نیز در صدد بود تا بتواند با کسب امتیازات این دیدار به سه تیم بالای جدول نزدیک شود.

با این برد شاگردان محمد ربیعی ۲۹ امتیازی شدند و پشت سر استقلال، پرسپولیس و سپاهان در رده چهارم جدول قرار گرفتند. پدیده نیز همچنان با ۵ امتیاز (۱۲ باخت و پنج تساوی) در قعر جدول باقی ماند.

پیروزی دیرهنگام صنعت نفت برابر تراکتور

دیدار تیم‌های فوتبال صنعت نفت و تراکتور با برتری تیم آبادانی به پایان رسید.

در اولین روز از هفته هفدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال دو تیم صنعت نفت آبادان و تراکتور در آبادان به مصاف هم رفتند که این بازی با یک گل به سود صنعت نفت به پایان رسید.

در این دیدار تیم صنعت نفت در تمام دقایق بازی تیم برتر میدان بود و بارها تا آستانه باز کردن دروازه تراکتور پیش رفت که در چند نوبت اخباری با سوپر واکنش‌های خود مهاجمان آبادانی را ناکام گذاشت و در چند نوبت هم بدبیاری نفتی‌ها مانع از باز شدن دروازه تیم میهمان شد.

با این نتیجه صنعت نفت ۲۵ امتیازی شد و موقتاً جای گل گهر را در رده هفتم گرفت و تراکتور با ۱۴ امتیاز در رده دوازدهم باقی ماند.

نسخه مناسب چاپ