افتتاح بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی نی‌ریز توسط ستاد اجرایی فرمان امام
همزمان با سالروز ولادت پربرکت امام علی(ع) و روز پدر ، بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی شهدای سلامت بنیاد برکت نی‌ریز با حضور سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام ، استاندار فارس و سایر مقامات استانی افتتاح شد.

سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام در آیین بهره‌برداری ازاین بیمارستان، ضمن گرامیداشت یاد امام و شهدا اظهار داشت: سال ۹۰ وزیر وقت بهداشت لیست حدود ۱۰۰ بیمارستان موردنیاز کشور را تهیه و از این ستاد درخواست کمک برای ساخت و تجهیز آنها کرد که آقای مخبر ساخت ۱۲ بیمارستان را تقبل کردو این بیمارستان یکی از آنهابود.

عارف نوروزی افزود: ستاد اجرایی فرمان امام در سال‌های اخیر بیش از ۷۰۰۰ میلیارد تومان در فارس سرمایه‌گذاری کرده است که ۶۰۰۰ میلیارد تومان آن برای پروژه عظیم پتروشیمی اتان‌گیری مُهر بود که پروژه‌ای ملی، ارزآور و از جنس اقتصاد مقاومتی است و ۹۰ درصد کارکنان آن هم از افراد بومی هستند.

سرپرست ستاد اجرایی فرمان امام در ادامه گفت: ۱۲۵۳ میلیارد تومان دیگر در قالب ۸طرح بنگاه محور با ظرفیت حدود ۴۰۰۵ نفراشتغال و مجموع ۱۵۸میلیارد و ۶۰۰میلیون تومان سرمایه‌گذاری و ۸۷۲۳ طرح اشتغال‌محور خرد و خانگی با ظرفیت اشتغال ۲۶ هزار و۱۶۹ نفر ومجموع ۱۰۲۹میلیارد تومان از این سرمایه‌گذاری‌ها بوده است.

نوروزی بیان داشت: اجرای ۹۲۸ پروژه عمرانی و زیربنایی با ارزش ۱۰۷٫۷میلیارد تومان شامل ۱۱۴مدرسه و ۳۴مسجد و ۷۲۱ مسکن محرومین هم بخش دیگری از خدمات ستاد در فارس است.

وی با اشاره به پروژه‌های در دست اجرای ستاد هم گفت: ۵۰۳ پروژه عمرانی و زیربنایی شامل ۵۳مدرسه، ۱۳مسجد و … با ظرفیت حدود ۷۲میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در دست اجرا است.

نسخه مناسب چاپ