اخبار کوتاه
 

دعوت رسانه انگلیسی از طارمی برای حضور در فوتبال جزیره

یک رسانه انگلیسی با تمجید از بازی خوب مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان، ابراز امیدواری کرد وی به فوتبال جزیره بیاید.

به گزارش ایرنا،‌ یک رسانه انگلیسی با بررسی عملکرد مهاجم ایرانی تیم ملی فوتبال کشورمان در تیم پورتو وی را شایسته حضور در لیگ فوتبال انگلیس دانسته و نوشت:‌ او در بازی هفته گذشته و در ترکیب پورتو موفق شد در جدال حساس تیمش برابر اسپورتینگ یک گل مهم را به نام خود ثبت کند و با دادن یک پاس گل نیز نقش موثری در این دیدار داشته باشد.

مهدی طارمی یکی از بازیکنان مستعد ایرانی است که در چند سال گذشته عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته است. او قدرت بدنی بالایی دارد و استعداد بی نظیر در فوتبال از خود نشان داده، ما منتظر هستیم تا طارمی در آینده به لیگ برتر انگلیس منتقل شود.

رای دیدار جنجالی برزیل – آرژانتین اعلام شد

فیفا ضمن جریمه کردن دو تیم برزیل و آرژانتین حکم به برگزاری مجدد سوپرکلاسیکو داد.

به گزارش ایسنا، در اتفاقی عجیب، جنجالی و دور از ذهن بازی تیم‌های ملی فوتبال آرژانتین و برزیل در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به دلیل حضور دخالت پلیس برزیل برای دستگیری چند بازیکن آرژانتینی در دقیقه ۵ به حالت تعلیق درآمد.

امیلیانو مارتینس، کریستین رومرو و جووانی لوسلسو با وجود کسب جواز حضور در این بازی به دلیل طی نکردن دوره قرنطینه و دروغ گفتن به پلیس در این باره، تحت تعقیب قرار گرفتند.

اکنون فیفا اعلام کرد بازی آرژانتین با برزیل باید تکرار شود.

امیلیانو مارتینز و امیلیانو بوئندیا، کریستین رومرو و جیووانی لو سلسو هر کدام برای دو بازی محروم شده‌اند، که از نظر تئوری دو بازی مقدماتی آرژانتین مقابل ونزوئلا و اکوادور در ماه مارس است.

علاوه بر این ممنوعیت ها، برزیل به دلیل نقش خود در این حادثه ۵۵۰۰۰۰ فرانک سوئیس (۴۴۰۰۰۰ پوند) و آرژانتین ۲۵۰۰۰۰ فرانک سوئیس (۲۰۰۰۰۰ پوند) جریمه شده اند.

نسخه مناسب چاپ