پل اینس: رونالدو خودخواه است
 

هافبک سابق شیاطین سرخ از حضور و عملکرد کریستیانو رونالدو در تیم منچستر یونایتد انتقاد کرد و او را یک بازیکن خودخواه معرفی کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، پل اینس اسطوره باشگاه منچستریونایتد به خاطر انتخاب کریستیانو رونالدو به جای ارلینگ هالند انتقاد کرد.

اینس معتقد است که باشگاه سابقش تصمیم اشتباهی گرفته است. هالند دورتموند یک هدف بلند مدت بود و یونایتد می‌توانست تابستان گذشته او را در اختیار داشته باشد.

اینس می گوید: زمانی که اوله برای اولین بار مسئولیت تیم را بر عهده گرفت، تیم تماما جوان شده بود، اما ناگهان افراد ۳۷ ساله را به خدمت گرفتند. زمانی که رونالدو برای اولین بار وارد زمین شد، همه فکر می‌کردند که تصمیم خوبی گرفته شده و اگر رونالدو نبود، نمی توانستند در لیگ قهرمانان اروپا حضور پیدا کنند. هواداران گفتند او برای باشگاه، بازیکنان و جوانان مناسب خواهد بود، ما فکر می‌کردیم اینطور باشد. پل اینس معتقد است یونایتد باید تمام تلاش خود را برای جذب هالند انجام می‌داد.

اینس می‌گوید: رونالدو یک بازیکن خودخواه است، او اگر گل نزند، خوشحال نخواهد شد. من نمی‌دانم که آیا او سال آینده می‌ماند یا خیر. بستگی به این دارد که چه کسی در پایان فصل بیاید. اگر رانگنیک بماند، فکر می‌کنم رونالدو می‌رود اما اگر مائوریسیو پوچتینو بیاید، او می‌تواند بماند. اما رونالدو باید بازی کند، وقتی به سه امتیاز نیاز داریم، نمی‌توانیم هفته‌ای نیم میلیون پوند برای نیمکت نشینی مقابل برنلی به کسی بپردازیم. چرا به کسی گوش دهیم که هر طور بخواهد رفتار می‌کند؟

اینس همچنین از باشگاه به دلیل انتصاب رانگنیک به عنوان سرمربی موقت به جای سولشایر در ماه نوامبر انتقاد کرد و گفت: آخرین چیزی که آن‌ها نیاز داشتند یک سرمربی موقت بود، زیرا این فقط به بازیکنان می‌گوید که او در پایان فصل اینجا نخواهد بود.

نسخه مناسب چاپ