‎عاملان ۶ جنایت دستگیر شدند ‏
سرویس حوادث:ماموران پلیس در استان‌های بوشهر، همدان، خوزستان و سمنان عاملان منجر به قتل ۶ شهروند را دستگیر کردند‎.

‎فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فرد شروری که در پی درگیری دسته جمعی، مرد۲۰ ساله را کشته بود، به دام پلیس افتاد‎.

‎سردار حیدر سوسنی اضافه کرد: ۲۷ بهمن ماه در پی درگیری دسته جمعی در شهر «چُغادک»، یک جوان شرور با ضربات چاقو مردی ۵۰ ساله را به شدت مجروح کرد که پس از انتقال به مرکز درمانی جان باخت. ماموران با ریابی‌ها مخفیگاه این متهم به قتل را شناسایی کردند. این فرد شرور هنگام دستگیری به قصد فرار با تبر به سمت ماموران حمله ور شد که با اقدام به‌موقع و با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح، پای او مورد هدف قرار گرفت و به مرکز درمانی منتقل شد‎.

‎فرمانده انتظامی شهرستان گناوه هم از دستگیری یک متهم به قتل در این شهرستان خبر داد‎.

‎به گفته سرهنگ حسین احمدی، در پی وقوع یک فقره مرگ مشکوک با موضوع تصادف منجر به فوت در ۱۰ روز گذشته، با انجام تحقیقات گسترده پلیسی، مشخص شد که راننده خودروی سمند به عمد و با نقشه قبلی به محض رویت مقتول، او را زیر گرفته و منجر به قتل او شده است. پلیس متهم به قتل را در مخفیگاهش دستگیر کرد، او انگیزه خود از قتل را داشتن اختلافات مالی عنوان کرده است. ‏

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان گفت: فردی که در شهر نهاوند ۲ نفر را با سلاح گرم به قتل رسانده بود، در کمتر از ۳ ساعت دستگیر شد‎.

‎حسن خانجانی موقر افزود: ساعت ۲۰ پنجشنبه شب، یک فقره نزاع و درگیری بین ۳ نفر در شهرک طالقانی نهاوند به علت اختلافات قبلی روی داد.در این درگیری که به ظاهر بر سر مواد مخدر بود، متهم مسلح پس از قتل ۲ نفر از محل فرار کرد، که با اقدامات اطلاعاتی، متهم به قتل مسلح ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه پنجشنبه شب در روستای کهکدان ملایر شناسایی و به همراه یک دستگاه خودروی سرقتی دستگیر شد‎.

فرمانده انتظامی خرمشهر دراستان خوزستان با اشاره به درگیری خانوادگی در این شهرستان گفت: درگیری پدر و پسری در خرمشهر منجر به قتل پدر شد‎.

‎سرهنگ نجم‌الدین سهرابی اظهارداشت: در پی وقوع یک فقره قتل در شهرستان خرمشهر،در بررسی ماموران مشخص شدپسری در نزاع و درگیری خانوادگی، پدرش را با سلاح گرم به قتل رسانده و از محل متواری شده است. ‏

وی اظهارداشت: ماموران پلیس آگاهی با کارهای اطلاعاتی متهم به قتل را شناسایی و طی یک عملیات ضربتی با هماهنگی مقام قضایی او را در مخفیگاهش دستگیر کردند. متهم پس از مواجهه با شواهد و مدارک به بزه ارتکابی اعتراف و انگیزه قتل را اختلافات خانوادگی عنوان کرد‎.

‎فرمانده انتظامی شاهرود در استان سمنان هم گفت: مادری اهل «بسطام» در میانه نزاع پسرانش آسیب دید و جان باخت‎.

‎سرهنگ علی کریمی افزود: نزاع ۲ برادر در یکی از روستاهای تابعه شهرستان بسطام به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که پس از بررسی ماموران مشخص شد ۲ برادر ۴۹ و ۵۱ ساله به دلیل اختلافات خانوادگی باهم درگیرشدند‎.

‎وی ادامه داد: مادر ۷۸ ساله به قصد میانجیگری وارد نزاع شده بود که یکی از برادران ضربه‌ای را به او وارد کرد که منجر به جراحت مادر کهنسال شد. پس از دقایقی که درگیری برادران خاتمه یافت، طرفین به خون ریزی شدید مادر که دارای سابقه بیماری قلبی بود، پی بردند و با اورژانس تماس گرفتند، ولی تلاش‌های کادرپزشکی بی نتیجه ماند و مادر سالمند فوت کرد‎ و ضارب دستگیر شد.

نسخه مناسب چاپ