جمع‌آوری تابلوهای تبلیغاتی مجاور شبکه‌های برق
تابلوهای تبلیغاتی مجاور با شبکه‌های برق از چهارشنبه این هفته در سراسر کشور جمع‌آوری می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، صنعت برق در اقدامی فراگیر شناسایی و رفع کانون‌های خطر در شبکه‌های توزیع برق را در روز چهارشنبه چهارم اسفند با حضور بیش از پنج هزار نفر از نیروهای عملیاتی آغاز خواهد کرد.

در این اقدام فراگیر که به صورت همزمان در سطح کشور آغاز خواهد شد، محورهای کنترل و اصلاح حریم شبکه، جابه جایی و اصلاح پایه‌های قرار گرفته در معابر پس از تعریض و تغییرات مبلمان شهری، مقاوم سازی و تعویض پایه‌های معیوب در دستورکار سراسری اکیپ‌های عملیاتی و فنی قرار می‌گیرد.

همچنین ترمیم دریچه‌های معیوب پایه‌های روشنایی معابر، جمع آوری اشیاء اضافه و تابلوهای تبلیغاتی مجاور پایه‌های شبکه برق و قفل و بست و ترمیم درب معیوب پست‌های زمینی، تابلوهای زیرترانس، شالترها و جعبه‌های مستقیم از دیگر محورهای این اقدام فراگیر خواهد بود.

بر اساس این گزارش، اصلاح کابل سرویس‌های بهم تنیده مشترکان روی پایه‌ها و جعبه‌های تقسیم نیز محور دیگری است که در این اقدام فراگیر نسبت به انجام آن اقدام خواهد شد.

هموطنان در صورت مشاهده مشکلات در شبکه‌های توزیع برق، خرابی شبکه، خرابی درب تابلوهای برق و…. آن را در اپلکیشین برق من ثبت نموده و در این اقدام فراگیر همکاری کنند.

نسخه مناسب چاپ