پولادگر: تکلیف وزنه برداری به زودی روشن می شود
 

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان گفت: تا آخر هفته به فدراسیون‌ها واریزی داریم که مبلغ زیادی است و تا آخر سال دو مرحله واریزی خواهیم داشت.
به گزارش تسنیم، محمد پولادگر در مراسم رونمایی از تاریخ شفاهی ورزش ایران در مورد تعیین تکلیف فدراسیون وزنه‌برداری و این که گفته می‌شود قرار است برای سجاد انوشیروانی حکم سرپرستی صادر شود، بیان کرد: هنوز سازمان بازنشستگی اعلام نکرده که وضع علی مرادی چگونه است و ما منتظر نامه سازمان بازنشستگی هستیم. اما در یکی دو روز آینده تکلیف مشخص می‌شود .
وی در مورد انتخابات فدراسیون بسکتبال گفت: نهم اسفند انتخابات بسکتبال را برگزار می‌کنیم و تا الان صحبتی مبنی بر تعویق انتخابات نبوده است.
پولادگر درباره اعلام استقلال دو انجمن موی‌تای و ساواته و موضع وزارت ورزش گفت: این اشتباه است و امیدواریم به اشتباه خود پی ببرند چون این موضوع به ورزش ما ضربه می‌زند و روش درستی نیست‌. در هیچ کجای دنیا اینگونه نیست که تشکیلاتی خودش را مستقلا فدراسیون اعلام کند. ما یک قانونی داریم و همه دنیا می‌دانند افرادی که تبعه کشوری هستند باید از یک سری قوانین عمومی پیروی کنند و تابع قوانین اساسی باشند و این اتفاقاتی که بعضا می‌افتد مغایر با قوانین جاری کشور است و به ورزش لطمه می‌زند. امیدواریم این اتفاقات تکرار نشود و مواردی هم که وجود دارد را در حال اصلاح هستیم. پولادگر درباره اتفاقات فدراسیون فوتبال و اینکه آیا این موضوعات به تدارکات تیم ملی در آستانه جام جهانی ضربه خواهد زد، گفت: فوتبال یک مورد مدیریتی بود و هیأت رئیسه بر اساس اساسنامه تصمیم گرفت. قطعا رعایت همه موارد را کردند و اتفاقی نمی‌افتد. همه در کنار فدراسیون هستیم و از آن حمایت می‌کنیم تا مشکلی نباشد و با قدرت در جام جهانی شرکت کنیم.

نسخه مناسب چاپ