اخبار داخلی
غفوری در اختیار کمیته انضباطی استقلال قرار گرفت
کاپیتان تیم فوتبال استقلال در اواخر تمرین امروز به‌دلیل مصدومیت از زمین خارج شد تا فرهاد مجیدی او را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار دهد.
تمرین دیروز تیم فوتبال استقلال در مجموعه ورزشی آرارات برگزار شد. در اواخر این تمرین، وریا غفوری که از ناحیه انگشت پا احساس درد می‌کرد با تکل یکی از بازیکنان از همان ناحیه مصدوم شد. کاپیتان استقلال بعد از این اتفاق با ناراحتی به بطری آب لگد زد و از پزشک تیم خواست که برای او یخ بیاورد.
فرهاد مجیدی سرمربی استقلال با تصور اینکه غفوری بدون اجازه از تمرین خارج شده است به بیژن طاهری سرپرست تیم اعلام می‌کند این بازیکن در اختیار کمیته انضباطی باشگاه خواهد بود و اجازه حضور در تمرینات را ندارد.

محمود میران بازوبند پهلوانی را دریافت می کند
محمود میران پس از ۲۵ سال از کسب ۴ دوره متوالی عنوان پهلوانی ایران، قرار است بازوبند ۳ ساله پهلوانی ایران را دریافت کند.
محمود میران، پیشکسوت و چهره شاخص ورزش جودو، در سال های ۱۳۷۳ تا ۱۳۷۶ موفق به کسب عنوان پهلوانی ایران شد.
علی رغم گذشت ۲۴ سال از کسب آخرین عنوان پهلوانی، وی تاکنون موفق به دریافت بازوبند ۳ ساله پهلوانی ایران نشده است.
تاکنون چهره هایی نظیر غلامرضا تختی، علیرضا سلیمانی، احمد وفادار و عباس زندی با کسب ۳ دوره عنوان پهلوانی، موفق به دریافت بازوبند پهلوانی ایران شده اند اما محمود میران علی رغم کسب ۴ دوره پهلوانی کشور، تاکنون آن را دریافت نکرده است. (هر فردی که سه سال پهلوان ایران شود، بازوبند پهلوانی را برای همیشه دریافت می کند.)
بر همین اساس مهرعلی باران چشمه سرپرست فدراسیون ورزش‌های زورخانه ای و کشتی پهلوانی اعلام کرد: طبق صحبت هایی که با پهلوان میران داشتم بنا شد مراسم اهدای بازوبند ۳ ساله پهلوانی ایران به او در سال ۱۴۰۱ برگزار شود.
میران همچنین به عنوان مشاور عالی فدراسیون ورزش های زورخانه ای در رشته کشتی پهلوانی منصوب خواهد شد.
میران با سابقه سال ها حضور در تیم ملی جودوی ایران، مدال برنز جهان، ۴ نقره و یک برنز بازی های آسیایی و مدال های طلا، نقره و برنز آسیا را در کارنامه خود دارد.

پرسپولیس قوچان نژاد را نمی خواهد
برخلاف برخی خبرسازی ها باشگاه پرسپولیس و کادرفنی این تیم دنبال مهاجم اسبق تیم ملی فوتبال نیستند.
چند روزی است که برخی اخبار حکایت از مذاکراه پرسپولیس با رضا قوچان نژاد بازیکن اسبق تیم ملی را می دهد. این اخبار در حالی منتشر می شود که حتی گفته می شود که این بازیکن به خواسته مالی این باشگاه پاسخ منفی داده است. همه این هیاهوی خبری هم در حالی است که قوچان نژاد نزدیک به یک سال است که در هیچ تیم باشگاهی نبوده و اینک در آمریکا اقامت دارد.
آخرین بازی این بازیکن در تاریخ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ با پیراهن تیم زووله در مقابل خرونینخن بوده و او دیگر در هیچ تیم دیگری فعالیت نکرده است.
پیگیری ها نشان می دهد که نه باشگاه پرسپولیس در این مدت مذاکراتی با این بازیکن داشته و نه یحیی گل محمدی نظری روی این بازیکن دارد.
مدتی قبل هم بحث حضور قوچان نژاد در جمع سرخپوشان مطرح شده بود اما همان زمان هم یحیی گل محمدی نظری برای جذب این بازیکن نداشت.

نسخه مناسب چاپ