اخبار کوتاه
 

لقب «مدرسه فوتبال» به کی‌روش در مصر

مربی تیم ملی مصر به تمجید از سرمربی سابق ایران پرداخت.

به گزارش فارس، ضیاء السید مربی تیم ملی مصر و یکی از دستیاران کارلوس کی روش به تمجید از مربی پرتغالی پرداخت. مربی فراعنه در مصاحبه با نشریه «الیوم السابع»، گفت: کارلوس کی روش «مدرسه فوتبال بزرگی» است. من از تجارب او در داخل و خارج زمین استفاده کردم. کی روش با من درباره رفتار با رسانه‌ها هم آموزش داد. وی افزود: در جام ملت های آفریقا در کامرون شرایط سختی داشتیم. مصدومیت ها و بازی با تیم های بزرگ در ۴ دیدار متوالی باعث شد تا شرایط سختی داشته باشیم اما کی روش با هوشمندی تیم را از این شرایط سخت گذراند. مربی تیم ملی مصر به ریزبینی کی روش پرداخت و گفت: کی روش تمام بازیکنان لیگ را زیرنظر دارد. برای او فرقی ندارد بازیکن اصلی باشد یا ذخیره و میان اسم ها فرقی نمی گذارد. مصلحت تیم ملی مصر برای کی روش از همه چیز مهمتر است. تیم ملی مصر ماه گذشته با هدایت کارلوس کی روش به فینال جام ملت های آفریقا راه یافت ولی با شکست در ضربات پنالتی مقابل سنگال از قهرمانی بازماند.

یوفا: برنامه‌ای برای گرفتن میزبانی لیگ قهرمانان از روسیه نداریم

یوفا درباره فینال لیگ قهرمانان در روسیه بیانیه صادر کرد و عنوان کرد فعلا قصد گرفتن میزبانی از روسیه را ندارد.

به گزارش ایسنا، با توجه به شرایط سیاسی بسیار پرتنش بین روسیه و اوکراین، درخواست‌هایی مبنی بر انتقال فینال لیگ قهرمانان از سن پترزبورگ وجود دارد. یوفا گفت در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای تغییر محل برگزاری دیدار نهایی وجود ندارد ولی وضعیت به دقت رصد می‌شود.

یوفا در رابطه با بازی‌های اروپایی زنیت سن پترزبورگ قهرمان روسیه اعلام کرد که همه بازی‌ها طبق برنامه برگزار می‌شود. زنیت امروز در دیدار برگشت لیگ اروپا به مصاف بتیس خواهد رفت. فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا قرار است در سن پترزبورگ روسیه برگزار شود. با وجود اعتراضات بین‌المللی، کرملین عصر روز دوشنبه جمهوری‌های خودخوانده مردمی دونتسک و لوهانسک در شرق اوکراین را مستقل و به رسمیت شناخت و نیروهای روسی را به این مناطق اعزام کرد. بریتانیا، اتحادیه اروپا و ایالات متحده بلافاصله تحریم‌هایی را علیه روسیه اعلام کردند.

نسخه مناسب چاپ