فرار استقلال به سوی قهرمانی با نتایج همیشگی
 

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و گل‌گهر در هفته نوزدهم به نتیجه تساوی رضایت دادند تا آبی‌های تهران فرصت افزایش فاصله را داشته باشند.

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و گل‌گهر سیرجان در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر در ورزشگاه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با نتیجه تساوی یک – یک خاتمه یافت. کی‌روش استنلی در دقیقه ۳۳ برای گل‌گهر و حامد پاکدل در دقیقه ۱۳ برای پرسپولیس گلزنی کردند.

دو تیم تنها در نیمه اول بازی خوبی انجام دادند و ۴۵ دقیقه دوم سرد و بی‌روح دنبال شد.

تیم‌های فولاد و نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه شهدای فولاد خوزستان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر صفر شاگردان جواد نکونام به پایان رسید.

آرش رضاوند در دقیقه ۳۶ و مهدی شیری در دقیقه ۷۵ گل‌های فولاد را در این بازی به ثمر رساندند.

تیم فوتبال پیکان در ورزشگاه دستگردی تهران با قضاوت حسین زیاری به مصاف تراکتور رفت که این دیدار با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

تیم‌های پدیده مشهد و هوادار تهران در ورزشگاه ثامن مشهد برگزارکننده اولین بازی هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران بودند که در پایان این دیدار با برتری یک بر صفر تیم میهمان به پایان رسید.

سه دیدار دیگر، همزمان از هفته نوزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با برتری مس مقابل آلومینیوم و تساوی دو دیدار دیگر خاتمه یافت.

هفته نوزدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با انجام سه دیدار همزمان از ساعت ۱۵ دیروز پیگیری شد که نتایج این دیدارها به شرح زیر است:

* سپاهان اصفهان صفر – ذوب‌آهن اصفهان صفر

اخطار: محمد خدابنده‌لو و حبیب فرعباسی (ذوب‌آهن) و شهریار مغانلو، فرشاد احمدزاده و محمدرضا حسینی (سپاهان)

* صنعت نفت آبادان یک – نساجی مازندران یک

گل‌ها: طالب ریکانی (۲۷) برای صنعت نفت و ایوب کلانتری (۳۷) برای نساجی

رضا یزدان‌دوست از صنعت نفت با دریافت کارت زرد دوم در دقیقه ۸۱ اخراج شد.

* آلومینیوم اراک صفر – مس رفسنجان یک

گل: عقیل کعبی (۹۰)

اخطار: نیما درودی و اسماعیل شریفات (آلومینیوم)

مس رفسنجان به روند رو به رشد خود ادامه داد و در خانه آلومینیوم اراک سومین شکست پی در پی این تیم را رقم زد.

تیم فوتبال استقلال در هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های ایران بار دیگر با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید تا جایگاهش را در صدر جدول تثبیت کند.

استقلال در روزی که پرسپولیس در سیرجان متوقف شد به دنبال پیروزی در این بازی خانگی بود تا فاصله‌اش را در صدر جدول افزایش دهد.

فجرسپاسی نیز به دنبال این بود از غیبت بازیکنان تاثیرگذار استقلال نهایت استفاده را برده و به ناکامی‌هایش پایان دهد.

نسخه مناسب چاپ