اخبار کوتاه
 

کونسیسائو: طارمی فراتر از یک مهاجم است

سرمربی تیم فوتبال پورتو گفت: حالا حق با من است؛ طارمی چیزی فراتر از یک مهاجم است.

به گزارش ایرنا، سرجیو کونسیسائو سرمربی تیم فوتبال پورتو بعد از صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا با درخشش مهدی طارمی درباره ستاره ایرانی تیمش اظهار داشت: خواندم و شنیدم که طارمی خودش را خسته می‌کند و توانایی تمام کنندگی را ندارد که این نظر، بی‌معنی و مضحک است. حالا حق با من است؛ طارمی چیزی فراتر از یک مهاجم است.

وی در ادامه بیان داشت: من همیشه طارمی را به این شکل می‌دیدم؛ با توانایی بیش از یک مهاجم تمام کننده. ویژگی‌هایی که او دارد فراتر از لحظه گلزنی و تمام کنندگی است. او می‌تواند به بخش تهاجمی تیم پویایی بدهد بدون آنکه کارهای بدون توپ را فراموش کند.

گفتنی است مهدی طارمی در این فصل نقش بسزایی در صدرنشینی پورتو در لیگ پرتغال نیز ایفا کرده و در دومین سال حضورش در این تیم به یک مهره غیر قابل جانشین تبدیل شده است.

پایان کار پیرمرد محبوب در لیدزیونایتد

«مارسلو بیلسا» به خاطر کسب نتایج ضعیف، پس از حدود چهار سال حضور در لیدزیونایتد از سمت خود برکنار شد.

بیلسا در سال ۲۰۱۸ هدایت لیدز را به عهده گرفت و موفق شد در فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰، این تیم را قهرمان چمپیونشیپ کند و پس از ۱۶ سال به لیگ برتر فوتبال انگلیس بازگرداند. او در نخستین فصل حضورش در لیگ برتر با لیدز عملکرد قابل قبولی داشت و رتبه نهم را به دست آورد اما در این فصل اصلا اوضاع بر وفق مراد نبود.

لیدز از ۲۶ بازی ۲۳ امتیاز کسب نکرده و با منطقه ناامن جدول ۲ امتیاز فاصله دارد. آنها در ۶ دیدار اخیر خود بردی نداشتند و در پنج بازی گذشته حداقل در هر بازی سه گل دریافت کردند تا همه به این نتیجه برسند که پیرمرد جذاب و تئوریسین آرژانتینی به پایان راهش در لیدز رسیده است.

نسخه مناسب چاپ