اخبار داخلی
اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو تیم ملی واترپلو اعلام شد

کادرفنی تیم ملی واترپلو اسامی بازیکنان دعوت شده به اردو آماده سازی تیم ملی برای حضور در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو چین را را اعلام کردند.

بازیکنان دعوت شده باید روز شنبه (۱۴ اسفند ۱۴۰۰) در محل استخر بین المللی ۹ دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی خود را به کادر فنی تیم معرفی کنند.

در این اردو تعدادی از بازیکنان جوان واترپلو ایران نیز جهت بالا بردن سطح آمادگی و پشتوانه سازی برای آینده تیم ملی دعوت شده‌اند. بر این اساس بازیکنان زیر به اردو فراخوانده شدند:

حامد ملک خانبانان، امیر حسین کیهانی، محمد جواد عباسی، سهیل رستمیان، پیمان اسدی، امین قویدل، امیرحسین رهبر، مهدی یزدانخواه، خشایار قره ضیاالدین، امید آقایی کریم، آرمان شمس، علیرضا مهری، فربد بهزاد صبوری، امین حسنی، علی ابوالقاسمی، سیاوش نجفی، مرصاد ادهم، امیرحسین اعرابی، امیرعطا خزایی و علیرضا رضایی.

کنایه باشگاه استقلال به رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ

باشگاه استقلال با انتشار پیامی به رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ کنایه زد. باشگاه استقلال در واکنش به اظهارات سهیل مهدی متنی را روی خروجی کانال اطلاع رسانی خود قرار داد.

متن این پیام به شرح زیر است:

‌باشگاه استقلال ۱۱ روز قبل، از سازمان لیگ خواسته بود که عدالت را در تقدم و تأخر مسابقات دو تیم استقلال و پرسپولیس رعایت کند. تیم استقلال ۱۰ بازی از ۱۵ مسابقه نیم‌فصل اول خود را زودتر از تیم پرسپولیس برگزار کرد و سهیل مهدی در تمام هفته‌های نیم‌فصل اول در صحبت‌‌های مختلف با مسؤولان باشگاه استقلال تاکید داشت که در دور برگشت مسابقات عدالت برای استقلال اجرا می‌شود و مسابقات این تیم هر هفته بعد از مسابقات پرسپولیس انجام می‌شود.

اما اکنون شاهد هستیم که در هفته پیش‌رو، مسابقه استقلال با گل‌گهر زودتر از بازی صنعت‌نفت‌ آبادان با پرسپولیس انجام می‌شود و این برخلاف وعده‌ای است که سازمان لیگ داده بود.

این درخواست قانونی باشگاه استقلال موضوعی نیست که بخواهند آن را به بحث‌های هواداری ارتباط بدهند. با اجرای همین موارد ساده می‌توان نشان داد که نگاه برنامه‌ریزان رنگی نیست و دنبال مناسباتی غیر از قانون و عدالت برای اجرای مسابقات نیستند.

باشگاه استقلال در این مورد همچنان منتظر عمل کردن سهیل مهدی، رئیس کمیته مسابقات به وعده‌هایش است.

هشدار به پیشکسوتان پرسپولیس از سوی کارگزار بورس

ضیا عربشاهی گفت: برای ارائه مدارک خود برای اخذ سهام سرخابی‌ها از سوی یک کارگزار تهدید شدیم.پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی گفت: یک کارگزار با تهدید به پیشکسوتان و مربیان پایه پرسپولیس گفته که باید مدارک خود را خیلی زود تحویل دهید و گرنه از واگذاری سهام به شما معذوریم.

نسخه مناسب چاپ