اخبار کوتاه
 

الوکره عراق: نتایج تیم‌های عربی به ایران و کره‌جنوبی کمک کرد

یک سایت عراقی عنوان کرد که نتایجی که تیم‌های عربی در گروه اول در راه جام جهانی کسب کردند، کمک زیادی به ایران و کره جنوبی کرد تا صعود زودهنگامی به جام‌جهانی داشته باشد. در این گزارشی آمده است: «ایران و کره جنوبی به عنوان تیم های اول و دوم گروه اول توانستند صعود زودهنگامی به رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر داشته باشند. این در حالی است که سوریه تنها با دو امتیاز در رده ششم گروه قرار دارد و بدین ترتیب از صعود به مرحله پلی آف باز مانده است. با این حال هنوز تیم های عراق، لبنان و امارات از شانس صعود به پلی آف به عنوان تیم سوم برخوردار هستند.

تیم‌های ایران و کره جنوبی به دلیل تغییرات در کادر فنی و همچنین کادر بازیکنان، شرایط خوبی از نظر فنی نداشتند اما نتایج ضعیف چهار تیم عربی موجب شد تا این دو تیم صعودی زودهنگام به جام جهانی داشته باشند.

لیدز با سرمربی جدید هم شکست خورد

لیدز یونایتد با حضور سرمربی جدید در مصاف با لستر سیتی متحمل شکست شد.

به گزارش فارس، از هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر انگلیس، لیدز یونایتد در کینگ پاور میهمان لستر سیتی بود و با نتیجه یک بر صفر متحمل شکست شد.

جسی مارش سرمربی آمریکایی که هفته گذشته جایگزین مارچلو بیلسا شده بود، اولین حضور خود در جزیره و هدایت لیدز را تجربه کرد که نتوانست امتیازی کسب کند.

تک گل این بازی را بارنز در دقیقه ۶۷ به ثمر رساند. لیدز با این شکست با ۲۳ امتیاز شانزدهم است. لستر سیتی هم با ۳۰ امتیاز در رده دوازدهم قرار دارد.

نسخه مناسب چاپ