اخبار کوتاه
 

نگرانی «تیری آنری» برای سلامت روانی «نیمار»

اسطوره فوتبال فرانسه اعتراف کرده که نگران سلامت روانی نیمار است چرا که این بازیکن برزیلی همچنان عملکرد ضعیفی در پاری‌سن‌ژرمن دارد.

به گزارش ایرنا، بدون شک نیمار بدترین فصل خود را با پیراهن پاری‌سن‌ژرمن پشت سر می‌گذارد و از ۱۸ بازی تنها چهار گل و چهار پاس گل در کارنامه خود ثبت کرده است. این بازیکن برزیلی ۱۸ بازی دیگر را نیز به دلیل مشکل خانوادگی از دست داد. از این رو «تیری آنری» نگران سلامت روانی این بازیکن ۳۰ ساله است. آنری فکر می‌کند که نیمار در آخرین مصاحبه‌های خود کمک خواسته است. اسطوره باشگاه آرسنال در این خصوص گفت: نیمار در چند وقت اخیر خوب نبوده اما این موضوع دلایلی دارد. نیمار در مصاحبه‌های اخیر خود اغلب در مورد وضعیت جسمانی خود و فشاری که بر روی او وجود دارد، صحبت کرده، بنابراین اولین فکر من این است که حالش خوب است یا نه؟ او کمک می‌خواهد و مانند هر انسان دیگری موضوعات مختلفی در سرش می‌گذرد.

واکنش فیفا به درگیری خونین در فوتبال مکزیک

فدراسیون جهانی فوتبال با انتشار بیانیه‌ای حادثه خشونت آمیز در فوتبال مکزیک را محکوم کرد.

در جریان یکی از بازی‌های لیگ برتر فوتبال مکزیک ۳ روز پیش شاهد درگیری خونین بین هواداران ۲ تیم اطلس و کیریتارو بود که در حاشیه این مسابقه ۲۰ نفر کشته و بسیاری از هواداران مجروح شدند.

بعد از این بازی فیفا با انتشار بیانیه‌ای درباره حادثه وحشتناک در فوتبال مکزیک، نوشت: فیفا به عنوان نماینده فوتبال جهان دوست ندارد که خشونت در هیچ جایی از فوتبال باشد. به همین دلیل با تمام توان تلاش می‌کنیم تا خشونت را از فوتبال از بین ببریم. فیفا در ادامه خواهان رسیدگی سریع به این حادثه تلخ و محکومیت متهمان این جنایت شد و اعلام کرد: ما این حادثه خشونت آمیز را محکوم می‌کنیم و از مقامات داخلی مکزیک می‌خواهیم تا به این پرونده سریع و عادلانه رسیدگی کنند.

تصاویر و فیلم‌های درگیری خونین هواداران فوتبال مکزیک در رسانه‌های جهان بازتاب گسترده‌ای داشته است.

نسخه مناسب چاپ