رونمایی از آلبوم «ملکه من»کار جدید رضا بیجاری خواننده محبوب و نامی کرمان
 

کرمان – خبرنگار اطلاعات : آلبوم جدید «رضا بیجاری» هنرمند محبوب کرمانی به نام «ملکه من» رونمایی شد.

این خواننده بنام کرمانی در نشست خبری رونمایی از این اثر هنری با بیان این که گرفتن مجوز موسیقی سخت‌تر از سایر مجوزها است و در این راه هنرمند باید فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر بگذارد، افزود: از ۱۴تراکی که در آلبوم «ملکه من» وجود داشت ۱۰ترانه بدون اصلاحیه پذیرفته شد و مجوز گرفت.

وی گفت: حامی این آلبوم فروشگاه کلمپه بیجاری است که تاکنون ۴۰۰میلیون تومان هزینه کردیم گرچه این آلبوم برگشت مالی زیادی برای ما در پی ندارد اما ما به دنبال برندسازی هستیم.

بیجاری در خصوص فعالیت‌های خود در عرصه خوانندگی تاکید کرد: سال ۱۳۹۴نخستین آلبوم بنده با نام «مهم نیست» منتشر و پس از آن آلبوم «روز عشق» در سال ۹۷منتشر شد که جشن امضا آلبوم جدید پنجشنبه ۱۹اسفند ۱۴۰۰بین ساعات ۶و ۳۰ دقیقه تا ۱۰شب در تالار گفتمان برگزار خواهد شد.

در این جلسه همچنین وحید محمدی معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان گفت: رضا بیجاری از سال ۱۳۸۰با عنوان خواننده به طور جدی وارد عرصه موسیقی شد که از جمله آلبوم‌های وی می‌توان به «روز عشق» در سال ۱۳۹۴اشاره کرد و همچنین آخرین کنسرت وی در سال ۹۸اجرا شد. وی افزود: آلبوم جدید از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست اما بیجاری در این راه از هیچ کوششی دریغ نکرد.

نسخه مناسب چاپ