قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام‌حذفی برگزار شد
استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی باید به مصاف نساجی برود و پرسپولیس هم رو در روی آلومینیوم اراک قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایرنا، قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران در محل سازمان لیگ برگزار شد و هشت تیم حاضر در این مرحله رقبای خود را شناختند. در این مرحله شاهد حضور این تیم‌ها بودیم:

آلومینیوم اراک، خیبر خرم‌آباد، مس کرمان، پرسپولیس تهران، نساجی مازندران، مس رفسنجان، خلیج فارس ماهشهر و استقلال تهران.

امیرحسین روشنک، رئیس برگزاری مسابقات جام حذفی گفت: به احتمال زیاد بازی‌های مرحله یک چهارم نهایی طی روزهای ۲۰ و ۲۱ فروردین‌ سال ۱۴۰۱ برگزار می‌شود. همچنین بازی‌های مرحله نیمه‌نهایی به فاصله هفت یا هشت روز برگزار می‌شود. فرشاد پیوس و مجید نامجومطلق، پیشکسوتان تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال در مراسم قرعه‌کشی حاضر بودند تا به مسئولان برگزاری در این امر کمک کنند.

برنامه مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به شرح زیر است:

خلیج فارس ماهشهر- مس رفسنجانر استقلال تهران- نساجی مازندران ر پرسپولیس تهران- آلومینیوم اراک ر مس کرمان- خیبر خرم‌آباد

استقلال در هر ۲ بازی این فصل مقابل نساجی متوقف شد و یکی از ۲ باخت این فصل پرسپولیس در لیگ برتر مقابل آلومینیوم رقم خورده است. در مرحله نیمه‌نهایی نیز برنده بازی تیم‌های پرسپولیس- آلومینیوم باید به مصاف برنده جدال خلیج فارس- مس رفسنجان برود و تیم پیروز پیکار استقلال- نساجی رو در روی برنده جدال خیبر و مس کرمان قرار می‌گیرد.

نسخه مناسب چاپ