هشدار پلیس به متعدیان آسایش و امنیت مردم در چهارشنبه سوری
 

سرویس حوادث: فرمانده انتظامی تهران بزرگ از آماده‌باش بیش از ۲۰هزار مامور پلیس برای چهارشنبه سوری خبر داد.

سردار حسین رحیمی در حاشیه یادواره سرداران و بیش از ۱۵۰۰شهید فرماندهی انتظامی تهران بزرگ درباره تمهیدات پلیس برای چهارشنبه‌سوری افزود: یکی از مناسبت‌های پیش رو که پلیس برای آن برنامه ریزی کرده است، چهارشنبه آخرسال است و ما مقتدرانه در این روز حضور خواهیم داشت و با هر اقدام خارج از عرف و هنجارشکنانه برخورد می کنیم.

وی ادامه داد: بیش از ۲۰هزار مامور پلیس تهران بزرگ از ساعت ۱۴تا پایان شب سه شنبه در سراسر تهران به طور محسوس و نامحسوس در آماده باش هستند و با تخلفات و اقدامات مجرمانه برخورد خواهند کرد. البته پلیس اقدامات خود را از ماه‌ها قبل آغاز کرده و مقادیر قابل توجهی موادمحترقه راهم کشف و ضبط شده است.

رئیس پلیس تهران تاکید کرد: افرادی که به دلیل تخلف و اقدامات مجرمانه در چهارشنبه سوری بازداشت شوند تا پایان تعطیلات نوروزی در بازداشت خواهند بود و خودرویشان هم برای همین مدت توقیف خواهد ماند.

رحیمی همچنین در دومین یاداره سرداران و بیش از ۱۵۰۰شهید فرماندهی انتظامی تهران بزرگ به مناسبت روز شهدا گفت: معتقدم که باید برای خانواده شهدا سنگ تمام گذاشت و بهترین هرچیزی را ارائه دهیم، هرچند که هیچ اقدامی جبران کننده ایثارگری‌ها و جانفشانی این عزیزان نمی‌شود .

وی شمار شهدای فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با احتساب شهدای عملیات و شهدای دفاع مقدس را ۱۵۵۸نفر اعلام کرد و در ادامه گفت: سارقان علاوه بر این که مالی را به سرقت می‌برند، ترس و لرزی را هم به جان خانواده‌ها می‌اندازند که این موضوع اهمیت برخورد با آنان را به خوبی اثبات می‌کند.سارقان و به ویژه سارقان خانه بیش از آن که مالی را ببرند، یک ترس و لرزی را در دل مردم و خانواده‌ها ایجاد می‌کنند.

رحیمی با بیان این که پلیس ماموریت‌های مختلفی دارد، ادامه داد: فقط در همین هفته چندین ماموریت مهم و سنگین را در تهران داریم که چهارشنبه‌سوری، شهرآورد، ترافیک بهشت زهرا(س) در پنجشنبه و جمعه آخرسال از جمله آنهاست که در کنار ماموریت‌های روزمره انجام می‌شود.

وی افزود: همچنین در مورد ترافیک و تامین امنیت مراکز خرید از اول اسفند در آماده باش هستیم و ماموران از صبح زود تا ساعت ۱۰و ۱۱شب مستقر و فعال هستند و کار خود را با ایثارگری انجام می‌دهند.

رئیس پلیس تهران از کشف ۲۰تن مواد مخدر در پایتخت از ابتدای امسال تاکنون خبر داد و گفت: تصور کنید اگر ایثارگری ماموران نبود، این مواد توزیع می‌شد.

نسخه مناسب چاپ