تمهیدات ترافیکی ویژه پنجشنبه و جمعه آخر سال
سرویس حوادث: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ باتشریح تمهیدات ترافیکی ویژه پایان سال در بهشت زهرا (س) از مردم خواست حضور در بهشت زهرا را در پنجشنبه آخر سال به حداقل برسانند تا به دیگران هم نوبت برسد‎.
‎سردار محمدحسین حمیدی درباره جلسه مشترک با مدیر عامل بهشت زهرا (س) و آخرین تمهیدات ترافیکی پنجشنبه و جمعه پایان سال افزود: بررسی‌ها نشان می‌دهد که وضعیت ترافیکی در روزهای پایانی این هفته شرایط ویژه‌ای خواهد داشت و با افزایش چشمگیر مراجعات مردم به بهشت زهرا (س) روبرو خواهیم بود و از چند ماه گذشته جلسات مشترکی با مجموعه شهرداری تهران، سازمان بهشت زهرا (س) و شهرری برگزار کردیم‎.
‎وی اضافه کرد: سعی بر این بود که تصمیمات موثری را در باره وضعیت زیرساختی محل و معابر منتهی به بهشت زهرا(س) اتخاذ کنیم که از آن جمله می‌توانیم به راه اندازی پارکینگ‌های مختلف، بازگشایی درهای جدید و بهینه سازی ورود و خروج مراجعه کنندگان به بهشت زهرا (س) اشاره کنیم‎.
‎حمیدی افزود: در همین خصوص محدودیت‌هایی را برای تردد کامیون‌ها و ماشینهای سنگین درنظر گرفتیم که می‌تواند در بهبود وضعیت ترافیکی پنجشنبه و جمعه آخر سال موثر باشد. مسیر جاده قم به تهران برای کامیون‌ها از تقاطع سالمندان ممنوع است و رانندگان کامیون‌هایی که قصد سفر به سمت شرق کشور را دارند، باید از پل قاسم آباد به سمت ورامین، جاده امام رضا (ع) را انتخاب کنند و رانندگانی که قصد دارند به سمت غرب کشور بروند جاده قدیم ساوه، اسلامشهرو بزرگراه آزادگان را برگزینند و در کل پیشنهاد می‌شود کامیون‌ها مسیر جاده قم به تهران را از جاده ساوه
تردد کنند‎.
‎حمیدی گفت: ممنوعیت تردد کامیون‌ها در روزهای پنجشنبه و جمعه پایان سال در این مسیر از ساعت ۴ بامداد الی ۲۰ شب است‏‎.
‎وی افزود: تقاضا داریم مردم به تصمیم مشترک پلیس راهور تهران بزرگ و سازمان بهشت زهرا (س) توجه ویژه
داشته باشند.
استفاده از مسیریاب داخلی “نشان” که اطلاعات مختلف سفر در آن بارگذاری شده است می‌تواند در این مسیر کمک حال شهروندان باشد. از مراجعان به بهشت زهرا (س) خواهشمندیم ضمن توجه به اطلاع رسانی‌هایی که در مجموعه بهشت زهرا (س) صورت گرفته است از توقف‌های طولانی مدت در مسیرهای اصلی خودداری کنند تا این مسئله در وضعیت ترافیکی پر رفت و آمد پنجشنبه و جمعه پایان سال تاثیر منفی نداشته باشد‏‎.

نسخه مناسب چاپ