وزیر اطلاعات: باهمت نیروهای مسلح و جامعه اطلاعاتی، امنیتی پایدار داریم
سرویس شهرستان ها:وزیر اطلاعات گفت: خوشبختانه به لطف الهی و همت همه نیروهای مسلح و جامعه اطلاعاتی کشور از امنیتی پایدار برخورداریم و این امنیت پایدار، بستر مناسبی را برای فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی فراهم کرده است.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سید اسماعیل خطیب در نشست شورای تامین استان یزد با گرامیداشت یاد و خاطره علما و شهدای این استان، افزود: خوشبختانه به لطف الهی و همت همه نیروهای مسلح و جامعه اطلاعاتی کشور از امنیتی پایداری برخورداریم و این امنیت پایدار، بستر مناسبی را برای فعالیت‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی فراهم کرده است.

وزیر اطلاعات اظهار داشت: دشمن امروز با جنگ ترکیبی و شناختی و با ابزار فناورانه و فضای مجازی به دنبال تداوم دشمنی با نظام و انقلاب اسلامی است، اما با هدایت‌های رهبر حکیم و فرزانه مان و همدلی همه مسئولان و مردم، این دشمنی‌ها همچون سایر دسیسه هایشان نقش بر آب خواهد شد.

وی ادامه داد: آمریکایی‌ها که طی چندین سال برای مقابله با این نظام و انقلاب الهی هزینه‌های گزافی متحمل شده بودند حالا با خفت در حال ترک منطقه هستند و رژیم صهیونیستی هم برای ثبات امنیت نداشته خود، به دنبال تلاش‌های بیهوده در منطقه است که ناکام خواهد ماند.

خطیب همچنین در این نشست یزد را مهد علمای بزرگ و فرهیختگانی، نظیر شهید صدوقی و دلیر مردان و خط شکنان تیپ ۱۸الغدیر دانست که رشادت‌ها و ایثارگری آنان در دوران دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست.

وی افزود: فرهنگ مردم یزد، ایثار و شهادت، کار و تلاش و فعالیت و معنویت بوده و نقش آنان چه در پیروزی انقلاب اسلامی و چه در دوران دفاع مقدس پر رنگ و تابناک است.

وزیر اطلاعات همچنین با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به نام سال «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین» تاکید کرد: با توجه به ظرفیت‌های بزرگ کشور در بخش‌های مختلف و عزم و اراده دولت مردمی انقلابی و جهادی و هماهنگی و همدلی خوب همه مسئولان، همه باید تلاش کنیم این شعار تحقق عملی پیدا کند و تلاشمان برای محقق کردن منویات رهبر معظم انقلاب در این زمینه مضاعف باشد.

خطیب ادامه داد: استان یزد با توجه به فرصت‌ها و ظرفیت‌ها در بخش‌های مختلف و شرایط منطقه‌ای می‌تواند در زمینه تولید و اشتغال تحول آفرین، نمونه‌ای برای سایر استان‌ها باشد.

فاطمی استاندار یزد هم در این نشست، یزد را استانی با جایگاهی خاص در کشور از بسیاری جهات از جمله علمی، فرهنگی، اجتماعی، امنیتی، صنعتی، معدنی، و فناوری و منابع انسانی دانست و گفت: امنیت پایداری که در استان یزد شاهدیم مرهون تلاش‌های شبانه روزی دستگاه‌های امنیتی، انتظامی و قضایی است. بنا به این گزارش در این نشست مدیرکل جدید اطلاعات استان یزد معرفی و از خدمات مدیرکل قبلی تجلیل شد.

نسخه مناسب چاپ