‎رسیدگی به ترک فعل دستگاه‌های اجرایی در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان
سرویس خبر: رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: دستگاه‌های مستنکف از اجرای قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار به دستگاه قضایی معرفی می‌شوند‏‎.

‎ذبیح‌الله خدائیان در دیدار از پارک فناوری پردیس درشرق تهران، ضمن آشنایی با زیرساخت‌های استقرار شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، در جریان روند توسعه فاز‌های این ناحیه نوآوری قرار گرفت‏‎.

‎وی در جلسه‌ای با دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری، در جریان فعالیت‌های پارک فناوری پردیس قرار گرفت و از شرکت‌های دانش بنیان به عنوان مصداق و تبلور واقعی و عینی ارتباط دانشگاه و صنعت و تجاری سازی علم و ثروت یاد کرد و با اشاره به بخشنامه ۹ بندی سازمان بازرسی در حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، نسبت به کمک‌های همه جانبه این سازمان برای رفع موانعِ بر سر راه اقتصاد و تولید دانش بنیان، اعلام آمادگی کرد‎.

‎سخنگوی قوه قضاییه در دیدار از نمایشگاه محصولات فناورانه شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس با جدیدترین محصولات شرکت‌های عضو پارک در حوزه‌های فناوری پزشکی (دارویی و تجهیزات پزشکی)، نانو فناوری، نرم افزار و الکترونیک آشنا شد و در ادامه از چند شرکت دانش بنیان دیدن کرد و طی گفتگو با مدیران و کارکنان این شرکت‌ها در جریان آخرین دستاورد‌ها قرار گرفت‎.

‎خدائیان در نشست با تعدادی از مدیران شرکت‌های دانش بنیان، به استماع مشکلات و مسائل مدیران شرکت‌های دانش بنیان پرداخت و در جمع آنان، ابراز امیدواری کرد که سازمان بازرسی کل کشور بتواند در چارچوب قوانین، حمایت‌های لازم را از شرکت‌های دانش‌بنیان داشته باشد‎.

نسخه مناسب چاپ