حمایت ستاد اجرایی فرمان امام از طرح‌ها و شرکت‌های دانش بنیان
بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام امسال از طرح‌ها و شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت ویژه می‌کند.

به گزارش مهر، محمد ترکمانه مدیرعامل بنیاد برکت اظهار داشت: با توجه به نامگذاری سال ۱۴۰۱به عنوان «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» از سوی رهبر معظم انقلاب، امسال به شکل ویژه حامی شرکت‌ها و طرح‌های دانش‌بنیان در سراسر کشور خواهیم بود و با عزم جدی و حمایت‌های گسترده‌تر از تولید دانش‌بنیان، دانش‌محور، نوآورانه و فن‌آورانه پشتیبانی می‌کنیم.

به گفته وی، شاخص اصلی حمایت از این واحدهای دانش‌بنیان، گسترش تولید و اشتغالزایی است.ترکمانه ادامه داد: بنیاد برکت به همین منظور اقدام به همکاری‌های گسترده با پارک‌های علم و فن‌آوری و مراکز رشد در تمامی استان‌های کشور کرده و یک پل ارتباطی میان پارک‌های علم و فن‌آوری ایجاد کرده است.

وی یادآور شد: بنیاد برکت برای پیروی از تأکیدات و منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از طرح‌های دانش‌بنیان، اقدام به استفاده از تسهیلگران متخصص در حوزه دانش‌بنیان کرده است. مدیرعامل بنیاد برکت درباره اقدامات بنیاد برکت در حوزه دانش‌بنیان در گذشته بیان کرد: بنیاد تا پایان سال گذشته یک‌هزار و ۱۰۰طرح اشتغالزایی در حوزه دانش‌بنیان راه‌اندازی کرده است و فعالیت و سرمایه‌گذاری در این بخش برای ما اهمیت ویژه‌ای دارد.به گفته ترکمانه، عمده طرح‌های دانش‌بنیان مورد حمایت این بنیاد مربوط به استان‌های کم برخوردار و محروم کشور است.

نسخه مناسب چاپ