دستگیری عاملان سرقت از رانندگان تاکسی اینترنتی
 

سرویس حوادث: رئیس پلیس آگاهی استان البرز با انتشار تصاویر سارقان به عنف که اقدام به ۱۹فقره سرقت از رانندگان تاکسی های اینترنتی کرده بودند، از مردم خواست تا چنانچه با این شیوه و یا زورگیری با تهدید سلاح سرد توسط این متهمان مورد سرقت و اذیت و آزار قرار گرفته اند، به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

سرهنگ محمد نادربیگی اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت و زورگیری از رانندگان تاکسی های اینترنتی توسط ۳ فرد جوان در نقاط مختلف شهر کرج، دربررسی ها مشخص شد که سارقان با استفاده از سیم کارت های سرقتی و بدون صاحب اقدام به نصب برنامه موبایلی تاکسی اینترنتی و درخواست خودرو برای سفر به نقاط خلوت شهر کرده اند و پس از رفتن به آن مناطق در فرصتی مناسب با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت لوازم با ارزش راننده ها می کردند.

کارآگاهان با ردیابی ها موفق به شناسایی یکی از سارقان شدند و با ردزنی مخفیگاه او در یکی از نقاط شهر کرج، وی را دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به اعتراف متهم به ۱۹فقره سرقت با این شیوه و سایر

شیوه های خفت گیری با همدستی ۲نفر دیگر از سارقان سابقه دار، گفت: کارآگاهان ۲همدست متهم را هم دستگیر کردند.

نادربیگی تاکید کرد: با دستور دادیار شعبه ۱۵دادسرای عمومی و انقلاب شهر کرج، تصاویر متهمان بدون پوشش منتشر می شود تا چنانچه شهروندان اعم از رانندگان تاکسی های اینترنتی و عموم مردم توسط این افراد مورد سرقت و اذیت و آزار قرار گرفته اند، برای طرح شکایت و پیگیری پرونده به پلیس آگاهی استان البرز مراجعه کنند.

نسخه مناسب چاپ