مجیدی: اگر گل رمضانی خطا باشد، دیگر مربیگری نمی‌کنم
 

سرمربی تیم فوتبال استقلال با قبول مسئولیت شکست تیمش مقابل نساجی به برخی حواشی اشاره کرد و گفت: تا دیدند استقلال در حال جان گرفتن است، شروع کردند.

به گزارش تسنیم، فرهاد مجیدی پس از شکست تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی مازندران در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: به تیم نساجی بابت برد تبریک می‌گویم و به بازیکنان تیمم خسته نباشید. از هواداران‌مان عذرخواهی می‌کنم که نتوانستیم پیروز شویم. تمام مسئولیت شکست با من است و بازیکنانم سنگ‌تمام گذاشتند. بازیکنانم بازی خوبی انجام دادند و ۱۲۰ دقیقه حاکم بازی و زمین بودیم و پنج شش موقعیت گلزنی هم داشتیم.

مجیدی با اشاره به بازی تیمش و این‌که از شانس‌های گلزنی استفاده نکرد، اظهار داشت: ما شانس‌های زیادی داشتیم، اما دروازه‌بان ما دو بار هم در ۱۲۰ دقیقه زمین نخورد. باید از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم و نکردیم و مسئولیت شکست هم با من است، اما اگر گل آرمان رمضانی خطا باشد، دیگر مربیگری نمی‌کنم. داور چطور این گل را خطا گرفت و دو دقیقه بعد از آن هم پنالتی را نگرفت؟!

مجیدی تأکید کرد: بازیکنان استقلال زحمت می‌کشند و تلاش می‌کنند، اما تا دیدند استقلال در صدر جدول است و ۲۴ هفته نباخته است، شروع کردند. چیزهایی می‌شنوم که باورم نمی‌شود و نمی‌دانم این فوتبال چقدر ارزش دارد. مربی لیگ برتری دربه‌در دنبال این است که کمک‌داور بازی استقلال را بچیند، اصلاً مانده‌ام به‌چه‌قیمتی؟ حرف هم می‌زنم می‌گویند “مجیدی بهانه می‌آورد”، اما بهانه نمی‌آورم و مقصر باخت من هستم، از هواداران عذرخواهی می‌کنم و از بازیکنان ممنون هستم که فوق‌العاده بودند و در لیگ برتر جبران می‌کنیم.

وی درباره اینکه تیمش موقعیت‌های زیادی را از دست داد و نکته‌ای که وجود دارد تیمش در چهار بازی با حضور تماشاگر نتوانسته است گل بزند و آیا این مسئله با عدم گلزنی استقلال ارتباط دارد و بازیکنان جوان این تیم تحت تأثیر حضور تماشاگران هستند، گفت: نه، این مسئله هیچ ربطی ندارد و اتفاقاً بازیکنان جوانم فوق‌العاده بودند، هم صالح حردانی که به زمین رفت فوق‌العاده بود، سبحان خاقانی نیز فوق‌العاده است و آینده بسیار خوبی دارد و امیر حسین حسین‌زاده هم فوق‌العاده کار کرد، بازیکنان جوانم خیلی خوب بودند، اما بدشانس بودیم، این فوتبال است و وقتی از موقعیت استفاده نکنید، تنبیه می‌شوید.

نسخه مناسب چاپ