خاندوزی: مدافع تولیدکنندگان و احقاق حقوق آنها هستیم
وزیر اقتصاد از عزم جدی این وزارتخانه برای رفع موانع و مشکلات کارآفرینان و مدیران صنایع دانش بنیان کشور خبر داد و گفت: مدافع تولیدکنندگان و احقاق حقوق آنها هستیم.

به گزارش مهر به نقل از وزارت اقتصاد، سید احسان خاندوزی در دیدار کارآفرینان و مدیران صنایع دانش بنیان کشور، با اشاره به وجود برخی مشکلات و تنگناهای خارجی و داخلی و بویژه مشکلات برآمده از بروکراسی اداری، از عزم جدی دولت و وزارت اقتصاد برای حل مشکلات این بخش با استفاده از تمام ظرفیت ها خبر داد.

وی خاطرنشان کرد: واقعیت این است که هر کشوری تلاش می کند برای کارآفرینان خود بهترین شرایط را ایجاد کند که بتوانند فعالیت بهینه خود را در حوزه تولید انجام دهند و ما هم در هیات مقررات‌زدایی بارها و بارها بر این موضوع تأکید کرده ایم و همین مسیر هم دنبال می‌شود؛ هر چند می‌دانم که در عمل، حرکت در این مسیر دشوار است، اما باید برای دستیابی به اهداف مورد نظر خود تلاش و جدیت بیشتری داشته باشیم.

در این دیدار که مسئولان بخش های مالیاتی، گمرک، بانکی، بورس و … حضور داشتند، همچنین کارآفرینان و مدیران صنایع دانش بنیان کشور ضمن طرح مشکلات و تنگناهایی که در زمینه تولید، عرضه و صادرات محصولات و خدمات خود با آن مواجه هستند، خواستار مساعدت در زمینه های مختلف از جمله رفع موانع در جهت دریافت تسهیلات بانکی، امور گمرکی و مالیاتی شدند.

خبر دیگری حاکیست وزیر امور اقتصادی و دارایی تعدادی از وظایف و اختیارات این وزارتخانه را با رعایت قوانین و مقررات و دستورالعمل های مربوط به واحد های مذکور تفویض کرد.

نسخه مناسب چاپ