رفع ایرادات درگاه ملی مجوزها تا پایان اردیبهشت
رئیس مرکز مطالعات، پایش و بهبود فضای کسب‌وکار وزارت اقتصاد از فعالان اقتصادی خواست با مراجعه به درگاه ملی مجوزها و ثبت درخواست، این درگاه را ارزیابی و ایراداتی که وجود دارد را اعلام کنند.

امیر سیاح در گفتگو با ایرنا درباره آخرین وضع درگاه ملی صدور مجوزهای کسب و کار گفت: درگاه ملی مجوزها آماده بهره‌برداری بوده و همچون هتل ۱۴۰۰ اتاقه است که هر اتاق به مثابه مجوز یک کسب و کار است اما چون هتل نوساز است، مردم باید استفاده کنند تا عیوب آن آشکار شود. رئیس مرکز مطالعات، پایش و بهبود فضای کسب و کار درباره مشکلات درگاه توضیح داد: ممکن است افراد مجوز کسب و کاری که می‌خواهند در درگاه نباشد، ممکن است شرایط صدور مجوز مبهم باشد البته در تدوین شرایط تلاش کردیم هیچ ابهامی وجود نداشته باشد. یا اینکه ممکن است شرایط سختی برای صدور مجوز در درگاه تعیین شده باشد و دیگر اینکه دستگاه شرایط دشوارتری برای صدور مجوز برای فعالان اقتصادی در نظر گرفته باشد که موارد این چنینی باید اعلام شود.وی گفت: در درگاه ملی مجوزها امکان گزارش دهی وجود دارد و افراد می‌توانند به آدرس Mojavez. ir مراجعه کنند و در این درگاه شماره تماس (۰۹۳۶۴۳۴۳۳۲۳) درج شده تا هر مشکلی که در فرایند اخذ مجوز به وجود می‌آید را به شماره مذکور پیامک کنند.

رئیس مرکز مطالعات، پایش و بهبود فضای کسب‌وکار وزارت اقتصاد تصریح کرد: درگاه ملی صدور مجوزها تا پنجم فروردین آماده بهره‌برداری بود و اکنون در مرحله رفع ایرادات است که امیدواریم به کمک مراجعان آن تا آخر اردیبهشت آینده این موارد رفع شود.

نسخه مناسب چاپ