درگیری تکاوران پلیس با قاچاقچیان مسلح در سراوان
سرویس حوادث: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری تکاوران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با قاچاقچیان مسلح در مناطق صعب‌العبور شهرستان سراوان و کشف ۷۹۶کیلوگرم مواد افیونی خبر داد.

سردار احمد طاهری اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در ادامه طرح مقابله با قاچاقچیان و سوداگران مرگ، با اشراف اطلاعاتی خود اعضای یک شبکه مسلح و حرفه‌ای قاچاق مواد افیونی را که به وسیله چند دستگاه موتورسیکلت از طریق محورهای صعب العبور کوهستانی، قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از شهرستان سراوان به شهرستان خاش را داشتند شناسایی و انهدام این شبکه را در دستور کار قرار دادند.

وی افزود: در این باره مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سراوان با رصد و پایش دقیق منطقه سرانجام قاچاقچیان را که با ۷ دستگاه موتورسیکلت در حال انتقال مواد افیونی در محور فرعی “آب انار – گشت” بودند مشاهده و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تاکید کرد: سوداگران مرگ به محض مشاهده مأموران انتظامی به سمت آنها تیراندازی و پس از یک ساعت درگیری شدید با رها کردن موتورسیکلت های حامل مواد و استفاده از تاریکی شب به ارتفاعات منطقه متواری شدند.

طاهری ادامه داد: در پاکسازی محل و در بازرسی از موتورسیکلت‌های توقیف شده از قاچاقچیان ۷۹۶ کیلوگرم مواد افیونی شامل ۳۹۹ کیلوگرم حشیش و ۳۹۷ کیلوگرم تریاک کشف شد. وی با اشاره به تلاش پلیس برای دستگیری اشرار مسلح متواری، بر عزم جدی مأموران انتظامی استان در برخورد با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر تأکید کرد و از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود در این زمینه را به پلیس اطلاع دهند.

نسخه مناسب چاپ