اخبار داخلی
لیست خرید گل محمدی برای پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تمام بازیکنان مد نظر خود برای فصل آینده را اعلام نکرده است.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خبر از لیست خرید یحیی گل محمدی برای پرسپولیس داد تا نشان دهد روی همکاری با سرمربی فعلی تیم برای فصل آینده اصرار دارد.

درویش نه تنها خبر از اعلام لیست خرید گل محمدی کرد بلکه از حضور بازیکنانی همچون علیرضا بیرانوند نیز خبر داد.

گل محمدی در لیستی که به مدیر عامل باشگاه تحویل داده است روی تمدید قرارداد بازیکنانی همچون میلاد سرلک، مهدی ترابی و رامین رضائیان تاکید داشته است. او همچنین خواستار بازگشت بازیکنان ملی پوش همچون بیرانوند، شجاع خلیل زاده و محمد حسین کنعانی زادگان را که خارج از کشور حضور دارند شده است. نکته جالب توجه در لیست تمدیدی های مورد درخواست نفر اول کادرفنی پرسپولیس عدم حضور اسم سید جلال حسینی به عنوان بازیکن است.

گل محمدی قصد دارد اسامی سایر بازیکنان مد نظر خود را طبق برآوردی که در پایان فصل می‌کند به درویش بدهد تا لیست خرید این تیم دوباره در تابستان پر از اسامی مختلف شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حالی لیست خرید باشگاه را اعلام کرده است که هنوز خبری از مازادهای پرسپولیس در پایان فصل نیست.

به نظر می‌رسد کادر فنی سرخپوشان منتظر عملکرد آنها در ۶ دیدار باقیمانده رقابت‌های لیگ بر است تا آنها آخرین شانس‌های خود را برای حضور در ترکیب بیازمایند.

درخواست نساجی و آلومینیوم برای برگزاری فینال جام حذفی در تهران

فینالیست‌های جام حذفی درخواست خود را برای تغییر ورزشگاه فینال جام حذفی اعلام کردند.

باشگاه آلومینیوم اراک پس از اعلام فینال جام حذفی در تبریز با ارسال نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار برگزاری این دیدار در ورزشگاه آزادی شد.

در همین راستا باشگاه آلومینیوم درخواست کرد برگزاری فینال جام حذفی به دلیل مسافت طولانی، خطرات جاده‌ای و بالا رفتن هزینه‌ها از شهر تبریز به تهران منتقل شود.

پس از این درخواست، باشگاه نساجی نیز خواستار انتقال فینال جام حذفی به ورزشگاه آزادی شد.

زمان شروع فصل بعدی لیگ برتر فوتبال مشخص شد

سازمان لیگ فوتبال امروز اعلام کرد که فصل جدید رقابت‌های لیگ از اواخر مرداد شروع می‌شود. بیست و یکمین دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال روز یکشنبه ۸ خرداد با انجام ۸ دیدار به پایان خواهد رسید.

سازمان لیگ برتر فوتبال امروز اعلام کرد که فصل جدید مسابقات لیگ برتر فوتبال از مرداد شروع می‌شود.طبق اعلام سهیل مهدی، مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر، این سازمان تلاش می کند تا مسابقات نیم فصل اول لیگ برتر را قبل از آغاز جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به پایان برساند.

نسخه مناسب چاپ