اخبار کوتاه
 

درخواست طارمی برای افطار در نیمه نخست بازی با اسپورتینگ

مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو در دقیقه ۲۰ بازی با اسپورتینگ لیسبون قصد افطار داشت.

به گزارش مهر، تیم فوتبال پورتو در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی پرتغال با یک گل اسپورتینگ لیسبون را شکست داد و با برتری ۳ -۱ در مجموع دو دیدار رفت و برگشت، فینالیست شد.

مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم پورتو که از ابتدا در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت، ۸۸ دقیقه بازی کرد اما موفق به گلزنی نشد.

تصاویر تلویزیونی نشان می‌دهد طارمی در دقیقه ۲۰ از بخش تدارکات پورتو درخواست چیزی برای خوردن و افطار می‌کند. همچنین زایدو بازیکن نیجریه‌ای پورتو کنار خط می‌رود و آب می نوشد. البته مشخص نمی‌شود طارمی در همان زمان چیزی برای خوردن پیدا می‌کند و یا افطار خود را به زمان استراحت بین دو نیمه موکول می‌کند.

پوگبا به احتمال زیاد ادامه فصل را از دست داد

ستاره منچستریونایتد به احتمال زیاد ادامه فصل را از دست خواهد داد.

به گزارش ایسنا، پل پوگبا، بازیکن فرانسوی منچستریونایتد در بازی مقابل لیورپول از ناحیه ساق پا آسیب دید و پس از ۱۰ دقیقه مجبور به تعویض شد. این فصل احتمالا برای پل پوگبا، بازیکن ملی فوتبال فرانسه و باشگاه منچستریونایتد، زودتر از موعد به پایان رسید.

رالف رانگنیک، سرمربی منچستریونایتد با اشاره به مصدومیت پل پوگبا گفت: بعد از یک اسکن که تیم پزشکی گرفت، بعید به نظر می‌رسد که پل تا پایان فصل دوباره بازی کند. به گفته پزشکان، حداقل چهار هفته طول می‌کشد تا او پس از مصدومیت ساق پا دوباره آماده شود. فکر نمی‌کنم که او بتواند دوباره در این فصل بازی کند.

قرارداد این بازیکن ۲۹ ساله در پایان فصل به پایان می‌رسد و شایعه انتقال او به پاری سن ژرمن وجود دارد.

نسخه مناسب چاپ