اخبار داخلی
آل‌کثیر همچنان در انتظار سفر به قطر

مهاجم مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس برای سفر به قطر در انتظار تصمیم این باشگاه برای تأمین مبلغ هزینه این سفر است.

عیسی آل‌کثیر مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس سرانجام پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان حاضر شده است تا پای مصدوم خود را به تیغ جراحان بسپارد. در همین زمینه نیز هفته گذشته اعلام شد این بازیکن برای عمل جراحی در روزهای آینده به کشور قطر سفر خواهد کرد تا هر چه زودتر دوران نقاهت خود را سپری کند.

عمل جراحی آل‌کثیر در کشور قطر چیزی حدود ۴۰۰ میلیون تومان برای او هزینه خواهد داشت که این بازیکن به همین دلیل از باشگاه پرسپولیس درخواست دریافت این مبلغ را کرده است تا بتواند طی روزهای آینده برای عمل جراحی راهی کمپ اسپایر قطر شود. موضوعی که تاکنون پاسخی نداشته و ظاهراً آل‌کثیر همچنان از باشگاه پرسپولیس پیگیر دریافت این مبلغ و سپس سفر به کشور قطر است.

آل‌کثیر که با وجود تشخیص پزشکان پرسپولیس مبنی بر پارگی رباط صلیبی، طی ماه‌های گذشته حاضر به عمل جراحی نشده بود و با تصمیم شخصی تمرینات انفرادی‌اش را دنبال می‌کرد، ظاهراً با پزشکان این باشگاه نیز در ارتباط نیست و شخصاً امور مربوط به مصدومیتش را پیگیری می‌کند.

سعید معروف در ترکیه ماندنی شد

اسطوره والیبال ایران در فصل آینده قرارداد خود را با تیم والیبال فنرباغچه تمدید خواهد کرد.

سعید معروف پاسور ایرانی که برای تیم والیبال فنرباغچه در فصل جاری توپ می زد قصد دارد قرارداد خود را در فصل آینده با این تیم تمدید کند. پاسور ایرانی پس از گذراندن دوره تعطیلات در آمریکا پس از المپیک توکیو به عنوان مهره تقویت کننده به ترکیه آمد تا برای فنرباغچه توپ بزند.

پس از حضور معروف در این تیم، فنرباغچه متحول شد و توانست نتایج خوبی را کسب کند. تمدید سعید معروف با تیم والیبال فنرباغچه درحالی است که شایعاتی مبنی بر حضور اسطوره والیبال ایران در لیگ داخلی شنیده می شد اما باتوجه به اخبار منتشر شده قرار است معروف همچنان در لیگ والیبال ترکیه برای فنرباغچه توپ بزند.

دیدار مدیرعامل پرسپولیس با سرپرست فدراسیون به خاطر ۱۰ میلیارد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای بررسی نحوه پرداخت بدهی ۱۰ میلیارد تومانی به دیدار میرشاد ماجدی می رود.

پس از انتشار خبر پرداخت ۱۰ میلیارد تومان از سوی شهاب‌الدین عزیزی خادم رئیس معزول فدراسیون فوتبال به باشگاه پرسپولیس نامه‌ای مبنی بر اعلام وزارت ورزش برای کمک به تیم‌های فوتبال باشگاهی کشور منتشر شد که باعث ایجاد حاشیه‌هایی برای این باشگاه شد.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قصد دارد هفته جاری برای بررسی این پرونده و همچنین سایر مسائل مربوط به باشگاه جلسه‌ای را با میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون تشکیل داده و روند بازگرداندن این مبلغ به حساب فدراسیون فوتبال بررسی کند.

درویش در حالی به دیدار ماجدی می‌رود که همچنان پرونده رسیدگی به حضور این تیم و استقلال تهران در لیگ قهرمانان آسیا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و هیچ یک از باشگاه‌ها نتوانستند گزارش پیشرفتی مبنی بر حل ابهامات مالی و خروج از بخش دولتی را به فدراسیون فوتبال و AFC اعلام کنند.

نسخه مناسب چاپ