معرفی فرودگاه زاهدان به عنوان دومین فرودگاه بین‌المللی ایران
زاهدان ـ خبرنگار اطلاعات: فرودگاه زاهدان با دریافت ۲ گواهینامه زیرساخت فرودگاهی و گواهینامه مدیریت و بهره‌برداری، دومین فرودگاه بین‌المللی کشور پس از فرودگاه بین المللی بندرعباس شد‎.

‎معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در دیدار با استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ۲ گواهینامه زیرساخت فرودگاهی و گواهینامه مدیریت و بهره‌برداری به فرودگاه زاهدان اعطاء شد تا دومین فرودگاه بین‌المللی کشور بعد فرودگاه بین المللی بندرعباس و دومین فرودگاه برای فرود هواپیماهای پهن پیکر از نوع ایرباس ۳۸۰ پس از فرودگاه امام خمینی(ره) شود‏‎.

‎محمد محمدی‌بخش در این دیدار گفت: هدف ما در استان سیستان و بلوچستان، توسعه بخش هوایی است، زیرا توسعه سایر بخش‌ها در گروی توسعه این بخش است‏‎.

‎وی با اشاره به این که جلوه بسیار خوب و کم‌نظیری از همکاری نیروهای امنیتی و نظامی در همه سطوح استان سیستان و بلوپستان به چشم می‌خورد، افزود: خداوند برکت را در وحدت و همدلی قرار داده است و هر جا که وحدت باشد، رشد و توسعه در آن مکان محقق می‌شود‏‎.

‎محمدی‌بخش تاکیدکرد: اقداماتی که در سیستان و بلوچستان انجام گرفته، اتفاقات خوبی است و به طور قطع اعلام می‌کنم هر جلسه مهمی که در سطح کشوری برگزار می‌شود، نام این استان در آن نهادینه و نهفته است‎. ‎وی ادامه داد: اعطای ۲ گواهینامه زیرساخت، بهره‌برداری و مدیریت فرودگاهی به فرودگاه بین‌المللی زاهدان به عنوان دومین فرودگاه بین المللی کشور بیانگر نگاه ویژه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به این استان است‎ و این که امروز فرودگاه زاهدان در تراز استاندارد بین‌المللی در حوزه هوانوردی قرار گرفته است، واقعاً جای شکرگزاری و تبریک به مردم این استان دارد‎.

نسخه مناسب چاپ