رئیس دادگستری کرمان:شهید سپهبد سلیمانی الگوی موفق مدیریت جهادی است
کرمان ـ خبرنگار اطلاعات: رئیس کل دادگستری استان کرمان با تاکید بر این که در دستگاه قضایی سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را الگویی برای خود می‌دانیم، گفت: سردار سلیمانی الگوی موفق مدیریت جهادی در کشور برای همه نهادهای اجرایی، قضایی و مقننه است‎.

‎حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم حمیدی در دیدار فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس در استان کرمان با اشاره به این که تاکنون هر توفیقی حاصل شده از عنایات پروردگار و حاصل خون شهدا بوده است، افزود: اگر چه شهدا برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی ایران در اطاعت از امامین انقلاب در خون خود غلطیدند و به شهادت رسیدند، اما عند ربهم یرزقون اند‏‎. ‎وی خیرات زندگی سردار سپهد شهید حاج قاسم سلیمانی را بسیار بیشتر از روزهای عمر ایشان دانست و گفت: حاج قاسم پس از شهادت خود متولد شده است و برای نسل‌های بعدی نیز همواره زنده خواهد بود و انشاالله در زمان ظهور امام زمان(عج) نیز سربازی و سرداری خواهد کرد؛ همانگونه که در این دوران نیز در مکتب ولایت سربازی و سرداری کرده است‎.‎حمیدی با تاکید بر این که مکتب سردار سلیمانی دنیا را زیر و رو خواهد کرد، گفت: امروز رزمندگان و ایثارگران ولی نعمت جامعه هستند‎.

‎وی با اشاره به این که سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در رفتار، اعتقادات، ولایت مداری و ولایت پذیری یک الگو است و همه وظیفه داریم این الگو را نصب العین خود قرار دهیم، افزود: هر فردی که از نظر اندیشه و اعتقاد به شهید سلیمانی نزدیک‌تر باشد، موفق‌تر خواهد بود و بدون شک سردار سلیمانی هم از وجود امام راحل و مقام معظم رهبری الگو گرفته بود و هر کس به این اندیشه‌ها نزدیک‌تر باشد، موفق‌تر خواهد بود‏‎. ‎حمیدی عدالت خواهی و عدالت محوری را از ویژگی‌های سردار سلیمانی دانست و ادامه داد: شهید سلیمانی همواره حمایت‌های عادلانه را مد نظر داشتند و کوچکترین شائبه هوای نفس در وجود ایشان وجود نداشته است‏‎.

‎وی اظهارداشت: افکار و اندیشه‌های سردار سلیمانی بهترین راهبرد برای تعالی جامعه است و وظیفه داریم همانگونه که در زمان حیات سرباز ایشان بوده ایم، همچنان سرباز شهید سلیمانی باشیم و با انگیزه، خدمت مضاعفی برای پیشبرد اهداف ایشان دنبال کنیم‏‎. ‎ابراهیم شهریاری، یکی از یادگاران دوران دفاع مقدس نیز در این نشست گفت: انتظار داریم عدالت محوری در استان کرمان در مکتب حاج قاسم در تمامی زمینه‌ها محقق شود‎.

‎وی معرفی مکتب سردار سلیمانی را از دیگر درخواست‌های فرماندهان و پیشکسوتان دفاع مقدس در استان کرمان دانست و تاکید کرد: لشکر پیشکسوتان حاج قاسم در استان کرمان راه اندازی شده است و در تمامی زمینه‌ها آماده همکاری با دستگاه

قضایی هستیم‏‎.

نسخه مناسب چاپ