معلم بازنشسته در استخر کشاورزی جان باخت ‏
سرویس حوادث: مسئول اداره آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشمر در خراسان رضوی از فوت یک معلم بازنشسته ۵۷ ساله در استخر ذخیره آب کشاورزی خبر داد‏‎.

‎امیر نژادرحیم در گفتگو با ایسنا افزود: به گفته شاهدان این فرد قرار بود ساعت ۹ صبح روز ۱۶ خرداد، همراه جمعی از همکارانش به باغ یکی از اقوام بروند، ولی بر مبنای آنچه اعلام شده، وی به تنهایی به آنجا رفته است، که پس از مدت طولانی که خانواده از وی بی‌خبر بود، به محل استخر می‌روند که ساعت، کفش و برخی وسایل دیگر او را در کنار استخر پیدا می‌کنند‏‎.

‎نژادرحیم افزود: با توجه به اینکه گمان می‌شد این خانم حدود ۵۷ ساله در استخر افتاده باشد، موضوع به ایستگاه آتش‌نشانی اعلام شد که بلافاصله نیروهای امداد و نجات این سازمان در محل اعلام شده که در بیرون شهر بود، حضور پیدا کردند و با توجه به اینکه عمق استخر بیش از ۵ر۲ متر بود و گل و لای بسیاری هم داشت، غواصان به جستجو پرداختند که پس از ۴۵ دقیقه جنازه آن مرحومه از کف استخر بیرون کشیده شد.

‎وی افزود: با اعزام گروه امدادی کاشمر با تجهیزات غواصی به محل، فرد سانحه دیده از کف استخر به بیرون منتقل شد، اما عملیات امدادی و احیا به نتیجه نرسید و این خانم۵۷ ساله جان خود را از دست داد‏‎.

نسخه مناسب چاپ