‎عوامل تیراندازی در ارومیه بازداشت شد ‏
ارومیه – خبرنگار اطلاعات : فرمانده انتظامی ارومیه از دستگیری عوامل تیراندازی در ارومیه با اشراف اطلاعاتی پلیس در کمترین زمان ممکن خبرداد‏‎.

‎سرهنگ حسن شیخ نژاد اظهار داشت: در پی تیراندازی در یکی از محلات ارومیه، بنا به حساسیت موضوع، رسیدگی سریع به آن در دستور کار ویژه پلیس شهرستان ارومیه قرار گرفت و با انجام اقدامات فنی و اشراف اطلاعاتی پلیس، در کمترین زمان ممکن ۴ نفر از متهمان شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شدند‏‎.‎فرمانده انتظامی ارومیه با اشاره به اینکه موضوع این درگیری بر سر اختلافات خانوادگی بوده است، تاکید کرد: در این رابطه ۲ دستگاه خودرو توقیف و یک قبضه سلاح هم کشف و ضبط شد و تلاش برای دستگیری سایر متهمان ادامه دارد و جزییات تکمیلی حادثه متعاقبا به اطلاع شهروندان می‌رسد. ‏دادستان عمومی و انقلاب ارومیه هم با اشاره به درگیری مسلحانه در خیابان آزادگان ارومیه، اظهار داشت: دستگاه‌قضایی به طور جد، پیگیر شناسایی هرچه سریع عاملان تیراندازی است‎.

‎به گفته حسین مجیدی، عاملان این تیراندازی پس از طی مراحل قانونی و قضایی به اشد مجازات خواهند رسید‎.‎اکنون در حال شناسایی هویت تمامی عاملان این درگیری مسلحانه هستیم که در دستور کار ویژه دستگاه قضایی قرار گرفته است‎.

‎ناصر عتباتی، رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی هم اظهار داشت: در پی حادثه تیر اندازی دوشنبه شب در ارومیه که به دلیل اختلافات خانوادگی ۲ طایفه صورت گرفت، چند نفر زخمی شدند‏‎.‎وی افزود: به محض وقوع این حادثه دستورات لازم به دادسرای عمومی و انقلاب و مرجع انتظامی صادر و بازپرس و عوامل انتظامی بلافاصله در محل حضور پیدا کردند و با تحقیقات مقدماتی ۶ نفر از عوامل اصلی را شناسایی و دستگیر کردند و برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی سایر متهمان احتمالی درگیر در این حادثه با قرار قانونی روانه زندان شدند‎.

نسخه مناسب چاپ