پیام تبریک رئیس دفتر رئیس جمهوری به دکترسیدعباس صالحی
رئیس دفتر رئیس جمهوری ومعاون ارتباطات واطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری در پیام هایی انتصاب دکترسید عباس صالحی را به مدیریت موسسه و روزنامه اطلاعات و کسب افتخار نمایندگی مقام معظم رهبری در این موسسه به وی تبریک گفتند .

غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهوری در پیام خود آورده است: تسری نگاه نوآورانه و دانش و تجربه شما در عرصه مدیریت رسانه، بی‌تردید بر نقاط قوت روزنامه وزین اطلاعات و اثربخشی آن در سپهر رسانه‌ای کشور خواهد افزود.

تصمیم داهیانه رهبر انقلاب اسلامی در انتصاب جنابعالی –که متخلق به اخلاق نیکو، دارای سوابق روشن انقلابی و برخوردار از تجارب مدیریتی متعدد در نظام جمهوری اسلامی ایران هستید- به سمت مدیرمسئولی روزنامه اطلاعات بدون تردید منشاء خیر و برکت برای این روزنامه وزین خواهد بود. اینجانب این انتصاب شایسته و کسب افتخار نمایندگی مقام معظم رهبری در این موسسه مطبوعاتی را تبریک عرض می‌کنم .

در این پیام آمده است: استمرار راه و روش و منش مدیریتی مرحوم حجت‌الاسلام و المسلمین دعایی، تکلیف دشواری است و با توجه به سابقه آشنایی و شناختی که از سوابق، دانش و منش جنابعالی دارم، اطمینان دارم که از آزمون اجرای این تکلیف مهم مقام معظم رهبری سربلند بیرون خواهید آمد . امیدوارم که در سنگر جدید خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، موفق و منشاء اثر باشید و به امید خدا در مسیر ترسیم شده مقام معظم رهبری گام بردارید.

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس جمهوری در پیامی انتصاب دکتر صالحی را به مدیریت موسسه و روزنامه اطلاعات تبریک گفت و برای وی در مسیر پیش‌رو آرزوی توفیق کرد.

عباس هنرمند در این پیام ابراز اطمینان کرد که دکترصالحی با دانش، تجربه، منش و سوابق درخشان خود، به خوبی از عهده ایفای این مسئولیت و اجرای رهنمودهای حکمت‌آمیز مقام معظم رهبری در حکم انتصاب، بر خواهد آمد.

این پیام می افزاید: روزنامه وزین اطلاعات، در دوره مدیریت مرحوم حجت‌الاسلام دعایی، به نمادی از چندصدایی و رواداری نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه فرهنگ تبدیل شد؛ چنانکه این روزنامه در سال های پس از انقلاب، همانطور که رهبر معظم انقلاب در حکم انتصاب جنابعالی تبیین فرمودند، همواره سلایق بخشی از مردم، نخبگان و نیروهای معتقد به نظام را نمایندگی کرده و وجود آن ضروری بوده است.

در این پیام آمده است: بیش از چهار دهه مدیریت عالمانه مرحوم دعایی در اطلاعات، باقیات الصالحاتی است که در تاریخ مطبوعات کشور با نام آن فقید سعید به یادگار خواهد ماند. ادامه دادن این راهِ ارزشمند، مسئولیتِ خطیری است که با تصمیم داهیانه رهبر معظم انقلاب امروز بر دوش جنابعالی قرار گرفته است و اطمینان دارم با دانش، تجربه، منش و سوابق درخشانی که از شما سراغ داریم، به خوبی از عهده ایفای این مسئولیت و اجرای رهنمودهای حکمت‌آمیز مقام معظم رهبری در حکم انتصاب، بر خواهید آمد پیام تبریک رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی

محمدمهدی دادمان ،رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی هم با صدور پیامی انتصاب سیدعباس صالحی را به مدیریت مؤسسه اطلاعات تبریک گفت.

به گزارش مهر، دراین پیام آمده است:انتصاب شایسته جنابعالی از سوی رهبر اندیشمند انقلاب اسلامی به نمایندگی معظم له در مؤسسه اطلاعات و مدیرمسؤولی این روزنامه را تبریک عرض می‌نمایم. امید داریم روحیه انقلابی، سوابق ارزشمند و تجارب گرانقدر شما، قوّت مستمر و پیشران آن مجموعه محترم در مسیر پیش رو باشد تا ضمن احیای روزنامه‌نگاری فرهنگی- هنری، جریان نقد پویا در عرصه فرهنگ و هنر نیز شکل گرفته و جان تازه یابد.

ضمن آرزوی تداوم توفیق شما در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی، اعلام می‌دارد مجموعه حوزه هنری انقلاب اسلامی، آماده هرگونه کمک، همکاری و طراحی مشترک برای هم‌افزایی در راستای مأموریت‌های مشترک فرهنگی و هنری خواهد بود.

از خداوند منّان، عافیت، صحت و سربلندی شما در مسؤولیت جدید را خواستارم.

نسخه مناسب چاپ