مستطیل سبز
 

سجاد شهباززاده آبی پوش شد

مهاجم فصل گذشته سپاهان اصفهان به طور رسمی به استقلال تهران پیوست.

به گزارش مهر، باشگاه استقلال تهران با وجود عدم توافق با گزینه‌های مد نظر خود برای هدایت این تیم اقدام به جذب مهاجم فصل گذشته سپاهان اصفهان کرد.

سجاد شهباززاده که سابقه پوشیدن پیراهن استقلال را در کارنامه خود دارد با عقد قراردادی جدید به جمع آبی پوشان پایتخت بازگشت تا اندکی از نگرانی هواداران این تیم بابت انفعال در نقل و انتقالات تابستانی کم کند.صفحه رسمی باشگاه استقلال تهران با انتشار عکس شهباززاده خبر پیوستن او به این تیم را تأیید و به او خوشامد گفت.او در حالی پیراهن آبی پوشان پایتخت را در فصل آینده بر تن می‌کند که در دو فصل گذشته جزو گزینه‌های مد نظر یحیی گل محمدی برای پیوستن به پرسپولیس بود و اخیرا مذاکراتی را هم با قرمزپوشان انجام داده بود اما در نهایت تصمیم گرفت به استقلال بپیوندد.

قرارداد نجومی گل‌محمدی با پرسپولیس لو رفت

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رقم قرارداد یحیی گل‌محمدی را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار تسنیم، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره اینکه گفته می‌شود گل‌محمدی برای دو فصل قراردادی ۴۰ میلیاردی دارد و همین موضوع باعث شد تا این باشگاه با او ادامه همکاری دهد، گفت: رقم قرارداد اینقدر نیست و شاید کمی کمتر از این مقدار باشد ولی ماندن گل‌محمدی ربطی به رقم قرارداد ندارد.وی ادامه داد: گل‌محمدی اعلام کرد حاضر است بدون اینکه پولی بگیرد از باشگاه پرسپولیس جدا شود.

کاپیتان پرسپولیس، دستیار یحیی می شود

سید جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس در فصل آینده به عضویت کادرفنی سرخ پوشان اضافه خواهد شد.

به گزارش فارس، رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در صحبت هایی این موضوع را تایید کرد.به نظر می رسد با این شرایط سید جلال دیگر در مستطیل سبز به عنوان بازیکن حضور نخواهد داشت.

تمایل مجارستان برای برگزاری دیدار دوستانه

با تیم ملی فوتبال ایران

رئیس کمیته ملی المپیک ایران از تمایل مجارستان برای برگزاری دیدار تدارکاتی با تیم ملی فوتبال ایران خبر داد.

به گزارش ایسنا، رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک ایران که به مجارستان سفر کرده است، در مورد مهمترین دستاوردهای دیدار با مسئولان کمیته ملی المپیک مجارستان صحبت کرد. وی در برنامه ورزش و مردم بیان کرد: تیم ملی فوتبال مجارستان برنامه دیدارهای تدارکاتی خود را تا آبان سال جاری بسته است اما به ما اعلام کردند که تمایل دارند در نیمه اول آبان بازی دوستانه و تدارکاتی با تیم ملی فوتبال ایران در تهران داشته باشند.

احتمال محرومیت پاری‌سن‌ژرمن از لیگ قهرمانان اروپا

به دنبال شکایت لالیگا از پاری سن ژرمن به دلیل نقض قوانین فیرپلی مالی، اتحادیه فوتبال اروپا بنا دارد حساب های مالی این باشگاه را بررسی کند و در صورت رعایت نشدن مقررات فیرپلی، یوفا، پاری‌سن‌ژرمن را از تمامی رقابت‌های اروپایی محروم می‌کند.

به گزارش ایرنا، PSG فصل ۲۱-۲۰۲۰ را با ضرر سنگین ۲۲۴ میلیون یورویی به پایان رسانده بود. اگر مشخص شود که مقررات فیرپلی مالی در این مدت توسط پاریس رعایت نشده، یوفا حتی می تواند پاری‌سن‌ژرمن را از تمامی رقابت‌های اروپایی محروم سازد.لالیگا به این باور است که این شیوه‌ باشگاه‌داری پاری‌سن‌ژرمن، اکوسیستم و ثبات در فوتبال را تغییر داده، به تمام باشگاه‌ها و لیگ‌های اروپایی آسیب می‌رسانند و تنها به تورم مصنوعی بازار کمک می‌کنند.

نسخه مناسب چاپ