شناسایی مزارع غیرمجاز ارزدیجیتال در استان مرکزی
اراک ـ خبرنگار اطلاعات: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: اکنون پیک مصرف برق دراستان ۱۰۰۰مگاوات است که به ۱۳۵۰مگاوات در تابستان می‌رسد و مدیریت مصرف برق در تابستان به مشارکت‌های همگانی نیاز دارد.

‎محمود محمودی افزود: حدود ۶هزار مگاوات ظرفیت جدید به نیروگاه‌ها اضافه شده است که با تعمیرات نیروگاهی به طور جهادی قبل از شروع پیک مصرف و با استفاده از همه امکانات برای تولید ۵۷هزار مگاوات برق ظرفیت ایجاد شده است‎.

‎وی تاکید کرد: مزارع غیرمجاز ارز دیجیتال از طریق اطلاع‌رسانی‌های مردمی، نظارت مراکز پایش صنعت برق،کنتورهای هوشمند و همچنین رصد دستگاه‌های قضایی و انتظامی شناسایی می‌شوند‎.

‎مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی همچنین گفت: در صورت همکاری و کاهش ۱۰درصدی مصارف برق خانگی مشترکان، می‌توانیم از تابستان امسال بدون محدودیت عبور کنیم، در بخش خانگی نیز مشوق‌هایی برای همکاری مشترکان تعریف شده است که حتی می‌تواند باعث رایگان شدن قبوض برق مصرفی آنان شود‎.

‎محمودی تاکید کرد: سامانه‌های سرمایشی تمامی اداراتی که با تلاش کارشناسان این شرکت، مجهز به کنتور «فهام» شده‌اند هم در صورت افزایش بار شبکه، از راه دور قطع خواهد شد‎.‎وی با بیان این که پارسال ۱۸ هزار مشترک به مشترکان برق استان مرکزی افزوده شد و اکنون تعداد مشترکان برق استان بیش از ۷۷۷ هزار واحد است، گفت: بدهی مشترکان استان طی سال گذشته تاکنون به این شرکت ۲۳۸ میلیارد تومان است که در بخش‌های خانگی ۵۵ میلیارد تومان، عمومی ۳۷میلیارد تومان، کشاورزی ۴۶میلیارد تومان، صنعتی ۶۶میلیارد تومان و سایر مصارف ۳۴میلیارد تومان است‎.‎

نسخه مناسب چاپ