تجربه مورایس به کمک سپاهان می‌آید
 

مدافع سابق سپاهان می‌گوید مورایس تجربه بزرگی در فوتبال دارد و می‌تواند به سپاهان کمک خوبی کند.

فرشید طالبی در گفتگو با ایسنا درباره انتخاب مورایس به عنوان سرمربی سپاهان اظهار کرد: او کارنامه بسیار خوبی دارد و به عنوان سرمربی توانسته مقام قهرمانی کسب کند و در رنکینگ مربیان دنیا قرار بگیرد و رتبه به دست بیاورد. قهرمانی با الهلال کارنامه خیلی خوبی است و به نظر من تجربه او بسیار به کمک سپاهان می‌آید.

او ادامه داد: او هم در لیگ کره جنوبی و هم در لیگ عربستان موفق بوده است و می‌تواند خیلی زود به فوتبال ایران آشنایی پیدا کند. مورایس هم سابقه مربی‌گری در فوتبال اروپا را دارد و کار با فوتبال سرعتی یا جنگنده را بلد است. من به نوع انتخاب مسئولان سپاهان ایمان داشتم و می‌دانستم این مربی هدایت سپاهان را به عهده می‌گیرد. مدافع سابق سپاهان اضافه کرد: سپاهان همیشه بهترین گزینه‌ها را دارد و این نشان می‌دهد آگاهی خوبی پشت این انتخاب‌ها وجود دارد. به نظر من این سرمربی در سپاهان جواب می‌دهد و همه امیدواریم مورایس موفق شود. همیشه مربیان پرتغالی عمکرد خوبی در ایران داشته‌اند چون فوتبالشان بسیار به فوتبال ما شباهت دارد و به این خاطر می‌توان گفت مورایس نتیجه خوبی کسب خواهد کرد.

او درباره تغییر روند باشگاه سپاهان و فصل بی سر و صدای نقل و انتقالات برای این باشگاه گفت: سپاهان تازه آگاه شده است. خرید ستاره‌ها خیلی خوب است اما شاید آن‌ها در خریدها بیشتر احساسی عملکردند. سابقه نشان داده حضور چندین ستاره در یک تیم مشکل ساز می‌شود و همین کسب تجربه باعث شده سپاهانی‌ها امسال باهوش تر عمل کنند.

طالبی ادامه داد: به مدیریت باشگاه سپاهان شک ندارم و مطمئن باشید در همین شرایط یک یا دو بازیکن خوب اروپایی به سپاهان اضافه می‌شود. سپاهان نیاز مبرم به بازیکنان باکیفیت برای پر کردن جاهای خالی دارد و به دلیل این‌که مربی خارجی خوبی در این تیم حضور دارد، مطمئن باشید همانند سال‌های گذشته مهره‌های خوبی هم جذب خواهند شد. آن عقب افتادگی بدنی و فنی هم پس از گذشت چند هفته از لیگ جبران می‌شود.

نسخه مناسب چاپ