برنامه‌های گرامیداشت واقعه هفتم تیر اعلام شد
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران برنامه های گرامیداشت واقعه هفتم تیر درپایتخت را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام سید محسن محمودی با اشاره به واقعه دردناک هفتم تیر و شهادت شهید بهشتی و ۷۲تن از یاران باوفای ایشان گفت: مدعیان جنایتکار حمایت از حقوق بشر در روز هفتم تیر بهترین و نخبه‌ترین افراد و مسئولین این کشور را از ما گرفتند و اگر چه این واقعه دردناک ضربه جدی به ساختار نظام اسلامی زد، اما باعث تنومند شدن نهال انقلاب اسلامی شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران پیرامون برنامه‌های پیش‌بینی شده در هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و هفتم تیر گفت: مراسم ویژه ششم تیر سالروز سوء قصد به مقام معظم رهبری، امروز بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع ابوذر تهران برگزار

می شود و برنامه محوری شهر تهران برای شهدای هفتم تیر، روز سه شنبه در سرچشمه تهران محل عروج شهیدان هفتم تیر برگزار خواهد شد . همچنین ساعت ۶عصر ۹تیرمراسم زیارت عاشورا و نثار گل به مزار شهدای هفتم تیر در بهشت زهرا برگزار خواهد شد.

وزیر اطلاعات هم با صدور پیامی به‌ این مناسبت بااشاره به این که سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) در سنگر عظیم مبارزه و جهاد به عنوان ضابطین قضایی تمام کوشش و همراهی خود را در انجام رسالت خطیر حفظ امنیت این مرز و بوم و احقاق حقوق امّت شهید پرور به‌کار خواهند گرفت،تاکید کرد: تروریست‌های روسیاه آلبانی نشین هیچ‌گاه از آتش انتقام دوازده هزار شهید جنایات آنها در امان نخواهند بود.

به گزارش مهر، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب به این شرح است:

نام و یاد شهدای والامقام فاجعه جنایت کارانه هفتم تیر ۱۳۶۰که به دستان خون چکان منافقین تروریست و با حمایت استعمارگران مدعی حقوق بشر به وقوع پیوست، تا همیشه تاریخ ماندگار خواهد بود.

ضمن گرامیداشت سالگرد شهادت مظلومانه شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی و هفتاد و دو تن از یاران صدیق حضرت امام خمینی (ره)، فرارسیدن هفته‌ قوه قضائیه را خدمت رئیس محترم آن قوه و کلیه قضات عدل گستر و کارکنان صدیق که با اعتقاد و انگیزه‌ای راسخ به تأسی از امیرالمومنین حضرت علی (ع ) در راستای احقاق حقوق حقه ملّت عدالتخواه ایران اسلامی تلاش می‌کنند؛ تبریک می‌گوییم و از درگاه خالق دادگستر، تداوم توفیق خدمت در راستای تحقق آرمان‌های بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را برای آن عزیزان مسألت می‌نماییم.

مطمئناً سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) در سنگر عظیم مبارزه و جهاد به عنوان ضابطین قضایی تمام کوشش و همراهی خود را در انجام رسالت خطیر حفظ امنیت این مرز و بوم و احقاق حقوق امّت شهید پرور به‌کار خواهند گرفت.

تروریست‌های روسیاه آلبانی نشین نیز هیچ‌گاه از آتش انتقام دوازده هزار شهید جنایات آنها در امان نبوده و نخواهند بود؛ گرچه هر روز بیش از پیش خود را در اختیار سران تروریسم رسمی و دولتی از قبیل ترامپ و مایک‌پنس و پمپئو قرار دهند. در حالی که همین جانیان، خود هر روز بیش از گذشته در هراس بیشتر از خونخواهان سردار بزرگ اسلام، شهید سپهبد قاسم سلیمانی هستند. این سنت الهی است که جنایتکارانی همچون منافقین و کارفرماهایشان، از عذاب الهی در امان نخواهند بود.

نسخه مناسب چاپ