اعلام همبستگی مردم ایران با مسلمانان مظلوم غزه
 

سرویس سیاسی – اجتماعی: راهپیمایی ضد صهیونیستی اعلام همبستگی و حمایت از مقاومت اسلامی غزه و فریاد علیه سبوعیت رژیم سفاک صهیونیستی دیروز پس از اقامه نماز جمعه در تهران همزمان با ۳۰ استان دیگر برگزار شد.

نمازگزاران تهرانی پس از اقامه نماز جمعه حضوری گسترده و باشکوه در این راهپیمایی داشتند و ضمن برائت و انزجار از ددمنشی های رژیم غاصب صهیونیستی، حمایت و پشتیبانی خود را از مردم مظلوم غزه اعلام کردند.

حاضران در این تظاهرات شعارهایی همچون مرگ بر اسرائیل ، مرگ بر آمریکا ، مرگ بر صهیونیست، جنایت اسرائیل جنایت آمریکاست، این همه قتل و غارت، نتیجه حمایت آمریکاست را سردادند.نمازگزاران تهرانی با محکوم کردن نسل کشی و قتل عام عمومی غیر نظامیان بی گناه اعم از زنان و کودکان در غزه، از سازمان های بین المللی به ویژه سازمان ملل متحد خواستند اقدامات عاجل را برای پایان جنگ به عمل آورند.

همچنین نمازگزاران در شهرهای مختلف کشور دیروز پس از اقامه نماز جمعه در حمایت از مردم بی‌دفاع غزه راهپیمایی کردند.

در سنندج نمازگزاران بعد از اقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی و پیمودن مسیر مسجد جامع این شهر تا میدان انقلاب حمایت خود را از مردم مظلوم غزه اعلام کردند.در این راهپیمایی حاضران با اشاره به کشتار کودکان مظلوم و بیگناه در نوار غزه خواستار شکستن سکوت مدافعان دروغین حقوق بشر برای حمایت از مردم مسلمان فلسطین شدند.

درسایر شهرهای استان کردستان هم مردم مومن ونماز گزار این شهرها نیز پس از اقامه نماز جمعه با برگزاری راهپیمایی ضد صهیونیستی ،همبستگی خود را با مردم مظلوم غزه اعلام کرده‌اند.نمازگزاران گیلانی هم بعد از اقامه نمازجمعه با برپایی راهپیمایی در سراسر استان جنایات رژیم غاصب اسراییل را محکوم کردند.

نظیر چنین راهپیمایی در شهرهای آستارا، انزلی، رودسر، لاهیجان، سیاهکل، رضوانشهر، فومن، ماسال و لنگرود برگزار شد.‏

همچنین مردم نمازگزار شیعه و سنی زاهدان پس از اقامه نمازجمعه این هفته با برگزاری راهپیمایی جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار علیه مردم بی‌گناه و مظلوم غزه به‌ویژه زنان و کودکان را محکوم کردند.

در مشهد نیز زائران و مجاوران حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) پس از اقامه نمازجمعه با انجام راهپیمایی،‌ ضمن حمایت از مردم غزه،‌ جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.مردم مومن و متعهد شهرهای استان اصفهان نیز دیروز پس از نمازجمعه با سردادن شعارهای مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا؛ حمایت‌های بی‌شرمانه مدعیان دروغین حقوق بشر از رژیم اشغالگر قدس را محکوم کردند.نمازگزاران ملایری نیز پس از پایان نمازجمعه، در حمایت از مردم بی‌دفاع و مظلوم غزه و محکوم کردن جنایت‌های رژیم صهیونیستی راهپیمایی کردند.نمازگزاران نمازجمعه شهر همدان همزمان با دیگر استان‌های کشور پس از اقامه نمازجمعه هم صدا با یکدیگر درحمایت از مردم غزه راهپیمایی کردند.

محکومیت اقدامات رژیم صهیونیستی توسط نمازگزاران قمی و حضور باشکوه اصحاب رسانه از مهمترین جلوه‌ها و حاشیه‌های نمازجمعه دیروز قم بود.همچنین مردم انقلابی و ولایتمدار تربت حیدریه پس از شرکت در آیین عبادی سیاسی نمازجمعه در حمایت از مردم ستمدیده غزه راهپیمایی کردند.

نمازگزاران تربت حیدریه پس از نمازجمعه این شهر از مسجد جامع تا میدان شهدا با برگزاری راهپیمایی، جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و سرزمین‌های اشغالی فلسطین را محکوم و با مردم غزه اعلام همبستگی کردند.

نسخه مناسب چاپ