خطیب جمعه قم:
رژیم صهیونیستی در غزه محکوم به شکست است
سرویس شهرستانها: خطیب جمعه قم با اشاره به حملات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به غزه و مقاومت مردم مظلوم این باریکه در برابر حملات گفت: صهیونیست‌ها بار دیگر در غزه محکوم به شکست هستند.

به گزارش ایرنا؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمد سعیدی دیروز در خطبه‌های نمازجمعه افزود: صهیونیست‌ها دنبال نسل‌کشی و از بین بردن تاسیسات و امکانات در غزه هستند ولی مردم مظلوم و مقاوم با وجود این خسارات و محاصره‌های ایجاد شده اطراف آنها؛ همچنان مانند سدی محکم در برابر رژیم غاصب مقاومت می‌کنند.

خطیب جمعه قم یادآور شد: در این جنگ که بیش از یک ماه است ادامه دارد صدها شهید و هزاران مجروح و بی‌خانمان شدند ولی رژیم صهیونیستی نتوانست مقاومت مردم غزه را درهم بشکند.او گفت: تنها کشوری که قاطعانه از مردم مظلوم فلسطین دفاع کرده جمهوری اسلامی ایران با رهبری رهبر معظم انقلاب است.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند رژیم صهیونیستی مانند سگ‌ هاری است و کسانی که این سگ را رها کرده باید خود جلو آن را بگیرند.

سعیدی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب در ارتباط با ضرورت مسلح شدن کرانه باختری گفت: مردم غزه باید امیدوار باشند که مردم کرانه باختری نیز به جمع آنها خواهند پیوست و امید است جوانان غزه و فلسطین درس عبرت دیگری به اشغالگران قدس بدهند.خطیب جمعه قم در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاری رسالت بسیار مهمی است به گونه‌ای که بسیاری از واقعیات در نتیجه کار خبرنگار کشف و برخی تصمیمات مهم نیز بر این اساس اتخاذ می‌شود بنابر این خبرنگاران باید در انتشار اخبار صحیح و درست اهتمام زیادی داشته باشند.

سعیدی گفت: فداکاری؛ ایمان؛ صبر و استقامت؛ ایجاد ماموریت برای نظام و تلاش برای اطلاع‌رسانی درست و صحیح به مردم از رسالت خبرنگاران است. خطیب جمعه قم در بخش دیگری از سخنان خود از برگزاری جشن طلاق در برخی نقاط کشور انتقاد کرد و گفت: وقتی انسان از روی جهل و اضطرار کار خسارت باری را انجام می‌دهد دیگر برای آن جشن نمی‌گیرد.

نسخه مناسب چاپ