رژیم صهیونیستی: ایران از بازیگران اصلی حوزه سایبری است
سرویس خارجی: رئیس سازمان سایبری رژیم صهیونیستی با اشاره به اینکه تل‌آویو برای دفاع از خود به دنبال ایجاد «گنبد سایبری» است، تصریح کرد که ایران به یکی از بازیگران اصلی حوزه سایبری مبدل شده است.

«گابی پورتنوی» به حملات سایبری انجام شده علیه نهادهای این رژیم پرداخت و اعلام کرد این رژیم به منظور تقویت خود در برابر حملات سایبری علیه اقتصاد و جبهه داخلی، به دنبال ایجاد «گنبد سایبری» است.

پورتنوی با نسبت دادن حملات سایبری گسترده علیه این رژیم به ایران، ادعا کرد: ما سال گذشته حدود ۱۵۰۰ حمله سایبری مختلف علیه جبهه داخلی را خنثی کردیم. در این حال روزنامه الکترونیکی رأی الیوم گزارش داد که طرح جدید صهیونیستها برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران، خیلی سریع شکست خورد. این روزنامه نوشت، نفتالی بنت نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شده بود که این رژیم در حال اجرای دکترین موسوم به «سر اختاپوس» علیه جمهوری اسلامی ایران است؛ به این معنی که به ادعای بنت، «ما دیگر با شاخک‌ها یعنی گروه‌های نیابتی ایران بازی نمی‌کنیم و با حرکت به سمت سر اختاپوس، معادلات جدیدی را رقم زده‌ایم». به گزارش این روزنامه، رژیم صهیونیستی تاکنون نه موفق شده که ایران را هدف قرار دهد و نه به گروه?های مقاومت ضربه وارد کند. خبر دیگر اینکه نماینده چین در سازمان ملل متحد گفت گسترش شهرک‌سازی‌های اسرائیل در خاک فلسطین و تجاوز به منابع طبیعی این کشور حقوق مردم فلسطین را تضعیف می‌کند.

نسخه مناسب چاپ