اخبار داخلی
تارتار:‌ بازیکنان به پیشنهاد ما فکر نمی‌کنند

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن می‌گوید بازیکنان اولویتشان پیشنهادهای تیم‌های متمول است. مهدی تارتار سرمربی ذوب‌آهن در حاشیه نشست دیروز مربیان لیگ برتر اظهار کرد: از آقای سهیل مهدی تشکر می‌کنم. جلسه خوبی بود و نظرات همه مربیان را شنیدیم. سعی کردیم برنامه‌ای را سازمان لیگ تدارک ببیند تا منافع باشگاه‌ها در نظر گرفته شود البته بحث تیم ملی هم برای رقابت‌های جام جهانی وجود دارد. امیدوارم با جمع‌بندی نظرات، یک برنامه خوب را شاهد باشیم.

او درباره شرایط ذوب‌آهن گفت: ما منتظر هستیم تا تیم‌های متمول یارهای خود را بگیرند چون بازیکنان به پیشنهادات ما فکر نمی‌کنند. ما بازیکنانی را در اختیار گرفتیم و سر فرصت بازیکنان دیگری را هم جذب خواهیم کرد. تمرینات از روز نهم تیر آغاز شده است و ادامه دارد تا بازی‌های دوستانه خود را پیش ببریم و آماده فصل آینده لیگ برتر شویم.

برنامه اسکوچیچ برای اردوی آتی تیم ملی

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان زمان مدنظر خود برای برگزاری اردو در فیفادی آتی را اعلام کرد. اسکوچیچ روز گذشته برنامه و زمان مدنظر خود را برای این اردو به فدراسیون فوتبال ارائه کرد و طبق آن ملی پوشان کشورمان از ۲۰ شهریور تا ۵ مهر، باید در اردو حضور داشته باشند.

این در شرایطی است که طبق تقویم، فیفادی ماه سپتامبر از ۲۸ شهریور آغاز می‌شود و بازیکنان لژیونر، طبق قانون از آن تاریخ می‌توانند در اردوی تیم ملی شرکت کنند.

در این میان درصورت موافقت با تاریخ مدنظر اسکوچیچ، تیم ملی ۸ روز زودتر از آغاز فیفادی دوم استارت خواهد زد.

به احتمال فراوان تیم ملی در فیفادی، ۲ بازی دوستانه در اروپا برگزار خواهد کرد. هرچند در روزهای اخیر رسانه‌های اروگوئه‌ای از برگزاری دیدار تیم ملی این کشور با ایران در تاریخ اول مهر در اتریش خبر داده‌اند که البته مدیران فدراسیون فوتبال اعلام کرده‌اند تاکنون قراردادی در این زمینه امضا نشده است.

همچنین با اعلام حسن کامرانی فر قرار است اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان در یکی از کشورهای اروپایی برگزار شود.

سرنوشت مبهم علیرضا رضایی در استقلال

دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال با وجود پیشنهادهای داخلی و خارجی که دارد، همچنان مشخص نیست که در جمع آبی‌پوشان می‌ماند یا خیر. علیرضا رضایی، دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال، از جمله بازیکنانی بود که با وجود درخشش سید حسین حسینی، توانست عملکرد قابل قبولی در جمع آبی‌پوشان پایتخت داشته باشد.

رضایی با وجود اینکه با استقلال قرارداد دارد اما وضعش برای آینده همچنان مشخص نیست. این بازیکن چند پیشنهاد خوب داخلی در لیگ برتر و ۲ پیشنهاد از تیم‌های اروپایی دارد. این دروازه‌بان استقلال، طبق بند فسخی که در قراردادش وجود دارد، کار راحت‌تری برای ترانسفر شدن خواهد داشت و در صورت توافق مدیران استقلال می‌تواند به یکی دیگر از دروازه‌بانان لژیونر ایران تبدیل شود.

با وجود این مسائل، مدیران استقلال همچنان مذاکره‌ای برای آینده علیرضا رضایی نکرده‌اند و این بازیکن همچنان منتظر است که وضعیت پیشنهادهای این بازیکن و توافقش با باشگاه استقلال مشخص شود.

نسخه مناسب چاپ