رقابت سخت تیم‌ملی والیبال در هفته سوم لیگ ملت‌ها
 

تیم ملی در هفته سوم لیگ ملت‌ها رقابتی سختی با رقیبان خود دارد.
به گزارش ایسنا، هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال از امروز آغازمی‌شود و تیم ایران در حالی هفته سوم را آغاز می‌کند که با چهار برد، چهار باخت و ۱۲ امتیاز در رتبه هشتم جدول رده‌بندی قرار دارد.
ملی‌پوشان کشورمان در اولین مسابقات از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه امشب مقابل لهستان به میدان می‌روند که یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ ملت‌هاست. این تیم با هفت پیروزی و یک باخت در رتبه دوم جدول رده‌بندی قرار دارد. از طرفی میزبان مسابقات گروه ششم در هفته سوم است و از این امتیاز مقابل رقیبان خود برخوردار است.
ایران در دومین دیدار از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه پنج‌شنبه، ۱۶ تیر به مصاف ایتالیا می‌رود. این تیم هم وضع خوبی در جدول دارد و با ۶ پیروزی سوم است. از طرفی ایتالیا تنها شکست لهستان را هم رقم زده است.
این دو تیم رقیبان سرسختی برای ملی‌پوشان جوان ایران هستند که می‌تواند تجربه خوبی برایشان باشد. تجربه پیروزی برابر آمریکا در شرایطی که اکثر کارشناسان و آنالیزورها، آمریکا را برنده دیدار با ایران می‌دانستند، به این معنی است که ایران توانایی شکست این تیم‌ها را دارد.
اسلوونی سومین حریف ایران است که دیدار بین این دو تیم ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه جمعه انجام می‌شود. اسلوونی در هشت بازی گذشته خود تنها سه برد کسب کرده است و اکنون با ۹ امتیاز در جایگاه دهم جدول رده‌بندی است.
صربستان آخرین رقیب ایران در هفته سوم است که همچون ایران چهار برد دارد و با یک امتیاز کمتر نسبت به ایران در جایگاه نهم جدول قرار دارد. دیدار این دو تیم ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه شنبه برگزار خواهد شد. به نظر می‌رسد تیم ملی در هفته سوم رقابت نزدیکتری پیش رو دارد و باید دید که می‌تواند در جمع هشت تیم برتر قرار بگیرد و به مرحله نهایی مسابقات صعود کند یا خیر.

نسخه مناسب چاپ