اذعان رسانه‌های رژیم صهیونیستی به قدرت تهاجمی حزب‌الله
سرویس خارجی: رسانه‌های اسرائیلی اذعان کردند که حزب‌الله لبنان قادر است در آنِ واحد با صدها پهپاد به اهداف استراتژیک در اسرائیل حمله کند.
رسانه‌های اسرائیلی اعلام کردند: هدف پهپادهایی که حزب‌الله چند روز قبل به سمت میدان گازی کاریش به پرواز درآورد، ارسال پیامی برای اسرائیل بود که مفاد آن این است: «باید به خواسته‌های ما جواب بدهید.» این رسانه ها افزودند: نگرانی دستگاه امنیتی اسرائیل از حملات احتمالی حزب‌الله است زیرا با مشکل در چگونگی پاسخ به حزب الله مواجه است و دو گزینه در اختیار دارد: یا برای عملیات آتی آماده شود یا ریسک تشدید تنش با حزب‌الله را بپذیرد. سایت صهیونیستی واللا اعلام کرد: عملیات حزب‌الله برای مذاکرات ترسیم مرزهای دریایی و دامنه نیروهایی که ارتش اسرائیل برای حمایت از منطقه و مقابله با تهدیدات دیگر اختصاص می‌دهد، پیامدهای مهمی دارد.
همچنین کارکنان میدان گازی کاریش دیگر احساس امنیت نمی‌کنند چراکه دیدند حزب الله اگر تصمیم بگیرد هدف پهپادها را از نظارت به حمله تغییر دهد یا موشک‌ها را به سمت سکو شلیک کند چه اتفاقی می‌افتد. براساس گزارش رسانه‌های اسرائیلی، هدف از پرواز پهپادها برای حزب الله ارسال این پیام برای اسرائیل است که به این خواسته‌ها پاسخ بدهد. پیام حزب الله واضح است: «ما قادر به ارسال پهپادها هستیم اما ابزارهای دیگری هستند که زمانی که به کار بیفتند می‌دانید که چگونه در سکوی گازی منفجر می‌شوند.»

نسخه مناسب چاپ