اخبار داخلی
در مسائل فرهنگی فوتبال عقب هستیم
دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: در مسائل فرهنگی در باشگاه‌ها خیلی عقب هستیم، یکسری اتفاقاتی که مقابل مسائل فرهنگی رقم می‌خورد بیشتر در رسانه‌ها به آن پرداخته می‌شود.
حسن کامرانی فر در نشست هم اندیشی معاونان فرهنگی باشگاه‌های لیگ برتر و دسته اول گفت: در مسائل فرهنگی در باشگاه‌ها عقب هستیم، یکسری اتفاقاتی که مقابل مسائل فرهنگی رقم می‌خورد بیشتر در رسانه‌ها به آن پرداخته می‌شود و اتفاقات خوبی که در بحث فرهنگ و رفتارهای جوانمردانه در لیگ ما انجام می‌شود، خیلی کم دیده می‌شود در حالی که موضوعات فرهنگی باید از اولویت‌های اصلی باشد.
وی ادامه داد: در تمام دنیا اتفاقات فرهنگی و مسائلی را که کنار فوتبال رخ می‌دهد بزرگ می‌کنند و به همه نمایش می‌دهند. آنها قبل از بازی کسانی را می‌آورند که شرایط خاص دارند و در رسانه‌های‌شان اینقدر به کارهای بزرگی که در بحث فرهنگی باشگاه‌ها انجام می‌شود می‌پردازند که بعضی وقت‌ها فراتر از فوتبال است، اما متأسفانه ما این کار را در ایران انجام نمی‌دهیم. درخواست من این است که بیشتر به این مسائل توجه کنیم و عزیزانی که در بخش فرهنگی کار می‌کنند بیشتر توجه کنند و کنار کارهای خوبی که در بحث مسائل فنی انجام می‌شود به بحث‌های فرهنگی هم بیشتر توجه کنند. حلقه گمشده فوتبال ما عدم توجه به مسائل فرهنگی است و اگر با عینک تیزبین نگاه کنیم این مسائل را زیاد در فوتبال داریم. باید با هم طوری رفتار کنیم که اتفاقات مثبت بیشتر دیده و رسانه‌ای شود.

حسین کیهانی به دوومیدانی برگشت
دوم تیر ماه ۱۳۹۸ بود که خبر محرومیت چهارساله حسین کیهانی، دونده استقامت به دلیل استفاده از مواد نیروزا منتشر شد تا این ورزشکار که مدال طلای ۳۰۰۰ متر مانع بازی‌های آسیایی جاکارتا را کسب کرده بود، در اوج آمادگی از دوومیدانی دور شود.
کیهانی اکنون و بعد از گذشت سه سال دوباره تمرینات خود را آغاز کرده است تا شانس خود را برای حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو امتحان کند.
حسین کیهانی با اعلام خبر بازگشت خود گفت: سه سال و چند ماه از محرومیتم گذشته و اسفند ۱۴۰۱ تمام می‌شود یعنی از فروردین ۱۴۰۲ دیگر محرومیتی ندارم اما با زحمات دکتر اردیبهشت و دکتر شارکی در فدراسیون پزشکی ورزشی و در ادامه سفری که دهلان الحمد رئیس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا به ایران داشت، در جلسه‌ با رئیس فدراسیون صحبت‌هایی در این مورد مطرح شد و نامه‌ای به فدراسیون جهانی ارسال کردند تا با حضورم در دوومیدانی موافقت شود، زودتر برگردم و برای مسابقات مهم سال بعد آماده شوم.
کیهانی در مورد احتمال حضور خود در مسابقات لیگ دوومیدانی گفت: از آنجایی که مدتی دور بوده‌ام، تمریناتم را شروع کرده‌ام و آمادگی بدنی دارم اما شرایط فرق می‌کند و باید قوی‌تر برگردم.
کیهانی به حس و حال خود بعد از بازگشت دوباره به دوومیدانی اشاره و بیان کرد: برایم حس شیرینی است. مثل عقاب در قفس بودم و بعد از اینکه آزاد شدم دوست دارم زودتر مسابقه بدهم.
سختی تمرینات و مسابقه خیلی حس لذت‌بخشی است که دوست دارم زودتر در این موقعیت‌ها قرار بگیرم.

نسخه مناسب چاپ