وزیراطلاعات: راهبردکلان دستگاه امنیتی خشکاندن ریشه فساد است
 

وزیر اطلاعات حذف ارز ترجیحی از سوی دولت را اقدامی شجاعانه و ستودنی دانست و گفت: راهبرد کلان وزرات اطلاعات خشکاندن ریشه فساد است.
به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین خطیب در همایش مدیران امنیت اقتصادی و مبارزه با فساد وزرات اطلاعات افزود: دولت مردمی و انقلابی تمام هم و غم خود را گذاشته است که با اقدامات مؤثر اقتصادی، رضایت مردم و منافع ملّی را تأمین کند و اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها به همین منظور در دستور کار قرار گرفته است.
وی با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری تأکید کرد: باید یک نگاه تحول‌گرایانه و اقدامات جهشی در دستور کار قرار گیرد و راهبرد کلان وزارت اطلاعات خشکاندن ریشه فساد است و این حرکت نیازمند اقدامات انقلابی، جهادی و شجاعانه است که مبارزه هوشمندانه با گلوگاه‌های فساد از تأکیدات مقام معظم رهبری و رئیس جمهوری مردمی دولت انقلابی است که در دستور کار این وزرات‌خانه قراردارد.
خطیب با اشاره به اقدامات وزارت اطلاعات درکنترل بازار ارز گفت: اقدامات وزارت اطلاعات در کنترل بازار ارز رضایت مسئولین کشوری را به همراه داشته و بر استمرار این اقدامات تأکید کردند.
وزیر اطلاعات به تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی علیه ملّت ایران اشاره کردوافزود: با اقدامات دولت مردمی و با هماهنگی‌های به عمل آمده با دیگر قوای کشور، اثرات تحریم بر کشور کاهش یافته است و موفقیت‌های خوبی را به دست آورده‌ایم.
وی با تأکید بر اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی گفت: با حضور فعال رئیس جمهور ی و پیگیری‌های مستمر معاون اول رئیس جمهوری، دولت تمام تلاش خود را به کارگرفته است تا برای همیشه مساله ارز ترجیهی را حل کند و با استفاده از سامانه‌ها و شفاف‌سازی هوشمندانه اقدامات مؤثری را انجام دهد.
وزیر اطلاعات گفت: مبارزه با فساد باید مقوّم تولید و اشتغال در کشور باشد و نباید هیچ واحد تولیدی به سمت تعطیلی پیش رود و با استفاده از همه ظرفیت‌ها باید به دنبال ایجاد اشتغال پایدار حرکت کرد و وزارت اطلاعات از همه طرح‌ها و اموری که به معیشت مردم کمک کند، حمایت می‌کند و کمک به تولید و ایجاد اشتغال از مهمترین برنامه‌های دولت مردمی است.

نسخه مناسب چاپ