اخبار داخلی
واکنش حراست وزارت ورزش به درگیری مسابقات ووشو بانوان
مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان به اتفاقات رخ داده در حاشیه مسابقات ووشوی قهرمانی جوانان دختر کشور واکنش نشان داد.
مجید شهیدی با اشاره به درگیری ایجادشده در حاشیه رقابت‌های ووشوی قهرمانی جوانان دختر کشور و انتخابی تیم ملی اظهار داشت: با وجود اینکه فدراسیون ووشو درخواست داشت از نیروی همیار حراست کمتری استفاده‌ شود، در برگزاری مسابقه هیچ نوع اتفاق خارج از چارچوب‌ یا بی‌نظمی وجود نداشت.
وی با محکوم کردن اتفاقات رخ داده در حاشیه این مسابقات گفت: پدر یکی از ورزشکاران دختر نسبت به نتیجه مسابقه فرزندش اعتراض داشت و به همین خاطر به زور وارد محل گرم کردن شد. او در این حین با عوامل اجرایی درگیر شد و در پی آن نیز تعدادی از ورزشکاران واکنش نشان دادند.
شهیدی افزود: غیراستاندارد بودن محل گرم کردن و تمرین ورزشکاران به مسئول برگزاری مسابقات اعلام شده بود، اما متأسفانه به این موضوع توجه نکردند.

اختلاف شهرخودرویی‌ها با مسئولان مشهدی
مدیرعامل باشگاه شهرخودرو مدعی شد که مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان و هیات فوتبال نامه درخواست حمایت این باشگاه را پاسخ ندادند.
تیم فوتبال شهرخودرو نتوانست فصل خوبی در لیگ برتر داشته باشد و پس از درگیری‌های زیاد بین مالک باشگاه و هیات فوتبال استان خراسان رضوی، حواشی مانع بقای این تیم در بالاترین سطح فوتبال ایران شد و این باشگاه سقوط به دسته یک را تجربه کرد. پس از سقوط به دسته پایین‌تر، هنوز تکلیف آینده شهرخودرو مشخص نیست و معلوم نیست حمیداوی بخواهد در لیگ یک تیمداری کند یا خیر.
اسماعیل حیدرپور، مدیرعامل باشگاه شهرخودرو در گفت‌وگو با ایسنا درباره تکلیف امتیاز این تیم در لیگ یک عنوان کرد: ما هفته گذشته نامه‌ای را برای مدیرکل ورزش و جوانان استان و همچنین هیات فوتبال ارسال کردیم که از آن‌ها خواستیم صراحتا به ما بگویند که آیا قصد کمک کردن به ما را دارند یا خیر؟ آیا به ما زمین تمرین و امکانات می‌دهند یا خیر؟ از آن‌ها جویا شدیم که اصلا ببینیم این همه در طول فصل گذشته صحبت می‌کردند، آیا قصد حمایت دارند یا خیر؟ این نامه ما بی‌جواب مانده و هنوز واکنشی به آن داده نشده است.
وی ادامه داد: متاسفانه این حمایت نشدن‌ها از بخش خصوصی سال‌هاست که در فوتبال مشهد مشاهده می‌شود. مشابه این اتفاق برای ابومسلم، سیاه‌جامگان و پیام هم افتاد. راه دور نروید، از آقای عباسی بپرسید چه شد که پس از سقوط تیم به دسته اول، از همان هفته دوم لیگ یک دیگر تیم را به زمین نفرستاد و انصراف داد. مشکلات در فوتبال مشهد سال‌هاست که ریشه افکنده و هر اتفاقی هم که رخ می دهد جرقه است. ما درخواست حمایت داده‌ایم اما هنوز جوابی به ما داده نشده است.
مدیرعامل شهرخودرو درباره واگذاری یا فروش امتیاز باشگاه توضیح داد: تاکنون دو نفر با ما صحبت کردند اما واقعی نبودند. اگر حمایتی نباشد، ما با فراغ بال حاضر به واگذاری امتیاز و قبول اسپانسر هستیم. فعلا چیزی مشخص نیست و منتظریم تا ببینم در روزهای آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

نسخه مناسب چاپ