برگزاری جشنواره «تنبورنوازی معاصر» در شهرهای مختلف ایران
سهراب پورناظری، نوازنده و آهنگساز شناخته‌شده موسیقی ایرانی از تدارک و برنامه‌ریزی خود برای برگزاری یک جشنواره موسیقایی در حوزه تنبورنوازی معاصر خبر داد.
به گزارش مهر، سهراب پورناظری که طی روزهای اخیر همراه با تعدادی از ستارگان دنیای موسیقی، تئاتر و سینما پروژه «سی‌صد» را در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد پیش روی مخاطبان قرار داده، با انتشار متنی از تدارک و برنامه‌ریزی خود برای برگزاری یک جشنواره موسیقی در حوزه تنبورنوازی معاصر طی ماه‌های آینده
خبر داد.
در توضیحات وی که همراه با تصاویری از اجرای بخشی از نوازندگان در پروژه سی صد منتشر شده، آمده است:«بداهه نوازی» برایم نهایت هنر موسیقی ایرانی است که از پس جهد فراوان و فراگیری بسیار، طی مسیری بلند و پر افت و خیز، در ظرف لحظه ریخته و به شکل آن دم ظاهر می‌شود. «تنبورنوازی معاصر» نتیجه و حاصل سال‌ها آموختن و تلاشم در نوازندگی است. بداهه در این ساختار، پروازی است بی‌کران و چه خرسندم که بسیاری از جوانان تنبورنواز شوق قدم نهادن در این راه را نشان داده‌اند.
در نظر دارم با همراهی جمع‌های تنبورنواز در سراسر ایران عزیز، جشنواره‌ای با عنوان «تنبورنوازی معاصر» در شهرهای دارای ظرفیت و امکان برگزار کنیم که در ماه پیش رو اطلاعات کامل‌تری را در اختیارتان قرار خواهم داد.

نسخه مناسب چاپ