مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام در تامین لوازم‌‌التحریر دانش‌آموزان محروم کرمان
کرمان ـ خبرنگار اطلاعات: مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام‌خمینی‌(ره) کرمان از مشارکت این نهاد در تامین لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان کمتر برخوردار استان کرمان در ابتدای سال تحصیلی خبرداد.

محمدعلی روح‌اللهی در دیدار مشاوران اجرایی و بانوان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان، اظهارداشت: آموزش و پرورش مهمترین و حساس‌ترین دستگاه اجرایی است که نقش موثری در تربیت نیروی انسانی متعهد برای آینده کشور دارد.

وی با اشاره به توزیع سالانه بیش از ۱۵ هزار بسته نوشت‌افزار در میان دانش‌آموزان مناطق محترم استان کرمان گفت: ستاد اجرایی فرمان امام کرمان در تامین لوازم التحریر برای دانش‌آموزان کمتر برخوردار در ابتدای سال تحصیلی آینده مشارکت می‌کند.

روح‌اللهی با بیان این‌که تاکنون هزار و ۷۸۰ مدرسه به همت بنیاد برکت این ستاد در کشور ساخته شده که از این تعداد ۷۶ مدرسه در استان کرمان به بهره‌برداری رسیده و تحویل آموزش و پرورش شده است،‌ گفت: ساخت فضاهای استاندارد و مطلوب آموزشی در مناطق محروم استان، از اولویت‌های اصلی ستاد اجرایی فرمان امام در استان است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) کرمان از ارائه خدمات دندانپزشکی به فرهنگیان و دانش‌آموزان در شهرستان‌های کرمان، منوجان، زرند و راور خبرداد و گفت: اعتبارات ویژه‌ای برای اشتغال‌زایی دانش‌آموزان از طرف ستاد در نظر گرفته می‌شود.

نسخه مناسب چاپ