استاندار هرمزگان: مدیران تامین مسکن کارکنان دولت را در اولویت قرار دهند
بندرعباس ـ خبرنگار اطلاعات: استاندار هرمزگان گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی تامین مسکن کارکنان دولت را در اولویت برنامه‌های کاری خود قرار دهند.

مهدی دوستی در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با اشاره به محدودیت‌های موجود اظهارداشت: در هزینه‌های جاری به دنبال اجرای عدالت هستیم و می‌خواهیم حقوق کارکنان دولت در بخش‌های مختلف به هم نزدیک شود و اختلاف حقوق در دستگاه‌ها شایسته نیست.

وی افزود: دستگاه‌های اجرایی باید برای کارکنان خود بسته‌های تشویقی ببینند و مسکن را به عنوان مهم‌ترین برنامه خود در نظر بگیرند و در این زمینه برنامه‌ریزی و آن را پیگیری کنند.

استاندار هرمزگان گفت: اصل مطلب اکنون برای رفاه کارکنان دستگاه‌های اجرایی تامین مسکن است و از این رو باید مدیران برای برداشتن هزینه مسکن از دوش کارکنان، تلاش مستمر داشته باشند و برای ایجاد تعاونی‌های مسکن تمرکز ویژه کنند.

وی اظهارداشت: برای احداث مسکن کارکنان دولت زمین هم در اختیار دستگاه‌ها قرار خواهد گرفت تا با استفاده از وام نهضت ملی مسکن، این امر سرعت پذیرد، مساله تامین مسکن یکی از مواردی است که در ارزیابی عملکرد مدیران دستگاه‌ها لحاظ می‌شود و کم‌کاری در این مورد را نخواهیم پذیرفت.

استاندار هرمزگان با اشاره به افزایش امکانات رفاهی کارکنان دولت در استان گفت: ۳۴۱ سالن ورزشی استان در اختیار دستگاه‌های اجرایی قرار دارند و نیاز است برای رفاه کارکنان این امکانات در اختیار تمامی کارکنان دولت در دستگاه‌های اجرایی به شکل عادلانه قرار گیرد.وی ادامه داد: باید بانکی از امکانات رفاهی آماده شود که امکانات و ظرفیت‌های دولتی و از جمله مهمانسراها در مناطق مختلف استان و کشور در اختیار کارکنان قرار گیرد، تا در فصل مسافرت از این فرصت بهره‌مند شوند.

نسخه مناسب چاپ